tr
Lütfen bir dil seçin

O kadar çok haber birikti ki!

Çağlar Yalı

Size gelişmelerden bahsetmeyeli o kadar çok haber birikti ki…

Gelişmeleri özetlediğimiz ve kullanıcılarımıza gönderdiğimiz e-postayı burada da paylaşmak istedik.

Hem Kolay İK’da hem de üründeki gelişmeleri aşağıda sizin için özetledik. Görüşlerinizi ister yorum olarak isterseniz de sağ alttaki “Destek Kutucuğu”ndan bize yazabilirsiniz!

Yeni yatırım turunu tamamladık

Üçüncü tur yatırım sürecini tamamlayarak, BlaBlaCar, Delivery Hero gibi girişimlerin de yatırımcısı Alman yatırım firması Monkfish Equity’den 1.000.000 dolarlık yatırım aldık. İlk iki yatırım turumuz da 2015 ve 2016 yıllarında tamamlanmıştı. Kolay İK’nın ürün ve kullanıcı sayısındaki büyüme böyle bir dönemde yabancı yatırımcıların ilgisini çekmeye devam ediyor.

Avrupa’nın en gözde startuplarından biri seçildik

Wired UK Dergisi, her yıl yayınladığı Avrupa’nın En Gözde Startupları listesinde 2017’de Kolay İK’ya yer verdi.

Haberin detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Performans değerlendirme yenilendi

Performans değerlendirme birçok yeni özellik ve sürümüyle yayınlandı. Öncelikle artık yetkinlik yönetiminin yanında hedef yönetimi de yapılabiliyor. Bunun yanında değerlendirilen ve değerlendirilenlerin atamaları, takibi ve sürecin yönetimi çok daha kolay. Ayrıca çok daha detaylı raporlara ulaşabilirsiniz.

Denemek için hemen Kolay İK’ya giriş yapın!

İKamp 2017 sona erdi

Yeni yazılımcıları yetiştirmek ve çalışma hayatına kazandırmak için hazırladığımız yazılımcı yaz kampı İKamp 2017 başarı ile tamamlandı! Kamp hakkında kurucu ortağımız ve Teknoloji Direktörü’müz Efecan Erdur’un yazısını buradan okuyabilirsiniz.

Ayrıca önce kampçı şimdi de padawan yazılımcı olarak aramıza katılan Eren Akpınar’ın kamp notlarına mutlaka göz atın.

NN Emeklilik, Uygulamalar sekmesine geldi

Adım adım Bireysel Emeklilik Sistemi Otomatik Katılım süreçlerinizi kolaylaştırıyoruz. “Uygulamalar” sekmesi altına ilk uygulamamız geldi bile! Tam entegrasyon sağlanana kadar tüm detaylı bilgileri bu sekme altından edinebilirsiniz.

İşlem Geçmişi uygulaması eklendi

“Uygulamalar” sekmesi altına eklenen bir diğer uygulama da; İşlem Geçmişi. Artık tüm çalışanların Kolay İK’da, ve aslında personel yönetiminde neler yaptığının geçmişine göz atabilirsiniz. Bu uygulama hakkındaki detaylı bilgiye Kolay İK Destek bölümündeki yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Bildirimler yenilendi

Bildirimler yenilendi ve her geçen gün yeni bildirimler ekleniyor. Artık tüm izin süreci de bildirimlerle ilgili kişilere gidiyor, personel yönetimindeki hiçbir adım gözden kaçmıyor.

İzinler toplu veri aktarımı geldi

Artık çalışanlarınızı aktarabildiğiniz gibi izinleri de toplu olarak Kolay İK’ya aktarıp yeni izinlerinizi takip etmeye başlamak çok kolay!

Tek yapmanız gereken “Ayarlar” sekmesinden, “İzin Günleri Aktar”a tıklamak.

Yeni ne var sayfası açıldı

Kolay İK’da artık her geçen gün bir değişiklik oluyor. Bu değişikliklerin hepsinin listelendiği “Yeni ne var?” sayfamızı sık kullanılanlara ekleyebilir ve tüm yenilikleri takip edebilirsiniz.

Medium hesabımızı açtık

Kolay İK’yı geliştirirken neler yapıyoruz, takımımızda neler oluyor, ürün geliştirme sırasında hangi dersleri aldık? Kolay İK’nın mutfağından haberleri yazıyoruz. Buradan okuyabilir ve takip edebilirsiniz.

“Gerçekler Ortaya Çıksın” açıldı ve yayıldı

Personel yönetimi yazılımı kullanmayan ve bunu ciddiye almayan şirketler için maliyet hesaplama aracımız “Gerçekler Ortaya Çıksın” açıldı ve kısa zamanda 1000’lerce hesaplamaya aracı oldu.

Peki ya siz bir personel yönetim yazılımı kullanmazsanız bunun maliyeti ne olur?

Gelin, beraber hesaplayalım.

Takımımız 29 kişi oldu

Kullanıcı sayımız ve kullanıcılarımızdan gelen talepler arttıkça, takımımız da büyüdü. Kolay İK, bugün 29 kişi oldu ve büyümeye devam ediyor.

Bundan sonra yepyeni özellik ve haberlerle çok daha sık görüşeceğiz!

Gözünüz bizde olsun.

Kolay İK Ekibi adına,

Çağlar Yalı – Kolay İK Kurucu Ortağı

Kolay İK Kurucu Ortak

Hemen kullanmaya başlayın, işinizi geleceğe taşıyın
Dijital Köprü ayrıcalıkları

QNB Finansbank Dijital Köprü Platformu'nun ayrıcalıklarını görmek için tıklayın

Bilgi Alın
15 dakikada Kolay İK'yı tanıyın

Müsait olduğunuz zamanı belirleyin, size Kolay İK uygulamalarını anlatalım

Randevu Oluşturun