3 dakika

Uzaktan çalışma kavramı son yılların yükselen trendleri arasında yer alıyor. Bu yöntem ülkemizde çok yaygın olmasa da yaşadığımız Covid-19 salgını sebebiyle ansızın birçoğumuzun hayatına girdi.

insan kaynakları ücretsiz eğitimler

Devamı...

3 dakika

Evden çalışma düzenine geçtiğimiz şu günlerde yöneticiler için en zorlu konulardan biri ekip ruhunu devam ettirebilmek. Fiziksel birlikteliğin olmadığı zamanlarda ekibinizi bir arada tutmanızı ve beraberlik hissinin güçlenmesini sağlayacak çevrimiçi takım çalışması aktivitelerini sizler için derledik.

evden çalışmak team building takım oyunları

Devamı...

2 dakika

Covid-19 ile uyanıyor, gün içerisinde onlarca kez bununla nasıl baş edeceğimizi düşünüyor, belki de kocaman bir kaygı dalgası ile uykuya dalıyoruz.

koronavirüse uyum sağlamak

Devamı...

1 dakika

Bir süredir koronavirüs salgını nedeniyle Kolay İK Ekibi olarak evlerimizden hizmet veriyoruz. Bu süre zarfında ekip arkadaşlarımızdan evdeki çalışma ortamlarının fotoğraflarını paylaşmalarını istedik. İşte gelenler:

Onur

Onur Şimşek, Yazılım

Devamı...

5 dakika

Kısa çalışma nedir, kimler başvurabilir ve nasıl başvurulur ve dahası... Kısa çalışma kavramı hakkında akıllara takılan tüm soruları sizler için cevapladık.

kısa çalışma nedir

Devamı...