5 dakika

Günümüzde çalışma performansınızı artırmanıza yardımcı olacak binlerce üretkenlik uygulaması var, aslında işe odaklanmanızı iyileştirmek için yapmanız gerekenler çok basit; çalışma alışkanlıklarınızda ve çevrenizde birkaç ufak değişiklik! İşte size işinizde verimliliğinizi artırmanız için 8 basit ipucu.

İşte verimli çalışmak

Devamı...

3 dakika

Ücretsiz İnsan Kaynakları Dergisi

İnternetin artık her an ulaşılabilir, bilginin derya deniz olduğu bir dönemde dergi de nereden çıktı? Hele tamamen dijital bir ürün olan Kolay İK bir dergiyi neden destekliyor?

Devamı...

5 dakika

Lider sosyal medya sitesi Facebook'un kişisel veriler ile ilgili haberlerle gündeme gelmesinden ve hem ülkemizde hem de Avrupa Birliği'nde peşpeşe gelen mevzuat değişikliklerinden sonra dikkatler kişisel verilerin kullanımına çevrildi.

kişisel verilerin korunması

Devamı...

5 dakika

Hepimiz biliyoruz ki bir çalışanın yeni bir işteki ilk günü, sadece işe başlayan kişi için değil, aynı zamanda işveren için de önemli. Birini işe almanın ötesinde, o kişiyi şirketinizin kültürüne adapte etmeniz ve çalışma ortamına ayak uydurmasına yardımcı olmanız gerekir.

İşe yeni başlayanlar için hazırlık

Devamı...

2 dakika

LinkedIn profilinizi profesyonel hale getirerek görünürlüğünüzü nasıl artırırsınız? İş dünyasında iyi bir izlenim bırakmak için etkili bir LinkedIn profili nasıl oluşturulur? İşte, Linkedin profilinizi profesyonel hale getirmenin yolları...

Etkili Linkedin Profili Oluşturma

Devamı...