tr
Lütfen bir dil seçin

Merhaba Adana ve Bursa biz geldik!

Çağlar Yalı

Türk kültüründe bir sıcak çayın sadece kalpleri değil, şirketleri de yakınlaştırdığına inanıyoruz. Bu yüzden Kolay İK olarak, Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde şirketlerle temas edebileceğimiz, şirketlerin kolaylıkla ulaşabilecekleri çalışma arkadaşlarımız olsun istedik ve saha ekibimizi İstanbul dışına taşımaya karar verdik.

Neden Adana ve Bursa?

Adana’nın Çukurova bölgesi, sanayi konusunda çok önemli bir bölge. Bu bölgeden çok fazla talep alıyorduk. Sürekli olarak İstanbul’dan uçağa atlayıp, Adana’daki şirketleri ziyaret ediyorduk. Bir süre sonra vaktimizi yollarda geçirmek yerine, Adana’da yerleşik bir noktamız olsun istedik. Böylelikle hem Çukurova bölgesini tanıyan hem de bölgedeki şirketlerin ihtiyaç ve problemlerine hakim olan kişilerle potansiyel kullanıcılarımıza daha hızlı ulaşalım istedik ve bu da sahada karşılık buldu.

Bursa bölgesi ise biraz daha farklı. Bursa çevresinde 12 adet organize sanayi bölgesi bulunuyor. Bunun yanı sıra Bursa’nın merkezindeki sanayi ve işletmeler de Türkiye için stratejik bir ticaret şehri. Biz de bu sebepten Bursa’dayız ve buradaki çeşitli şirketlerle görüşmelerimiz devam ediyor.

Farklı şehirlerde saha ekipleri olacak mı?

Ankara’daki şirketlerin taleplerine şimdilik Bursa üzerinden cevap veriyoruz. Bundan sonraki ilk rotamız Ankara, ikinci rotamız ise Ege bölgesi olacak.

Şu an takvimlerimiz sürekli dolu, ekip arkadaşlarımız ile yoğun bir şekilde bölgedeki büyük şirketlerin taleplerine cevap vermeye ve şirketleri yeni teknolojiler ile tanıştırmaya devam ediyoruz.

Kolay İK Kurucu Ortak

Hemen kullanmaya başlayın, işinizi geleceğe taşıyın
Ücretsiz deneyin

Kurulum gerektirmeden kendi demo hesabınızı oluşturun, Kolay İK'yı tanıyın

Ücretsiz Deneyin
15 dakikada Kolay İK'yı tanıyın

Müsait olduğunuz zamanı belirleyin, size Kolay İK uygulamalarını anlatalım

Randevu Oluşturun