tr
Lütfen bir dil seçin

Kolay İK olarak neler yapabiliriz?

Çağlar Yalı

Ülkemiz son zamanlarda bir ekonomik dalgalanma yaşıyor. Türk Lirası’nın değerindeki oynamalar ve ekonomideki durgunluk birçok şirket gibi bizim de finansal süreçlerimizi gözden geçirmemize sebep oldu. İlk işimiz dövizle olan harcamalarımızı düzenlemekti.

Sonra Türkiye’de dolar ve euro ile borçlanan ve bu nedenle risk altında bulunan şirketlere nasıl katkı sağlayabiliriz diye düşündük ve şu teklifi sunmaya karar verdik: Türk lirası dışında bir sözleşme ile İK yazılımı kullanan herkese çalışan sayısı sınırı olmaksızın tüm uygulamaları ile beraber Kolay İK’yı 2 yıl ücretsiz sunacağız.

Geçtiğimiz hafta bu fikri kişisel Twitter hesabımdan paylaştım ve tahminimizin çok üstünde talep ve destek ile karşılaştık. Bu fikir nasıl gelişti, neyi amaçlıyoruz kısaca anlatmak istedim.

İlgili tweet:

Dövizle yapılan sözleşmelerin değiştirilmesi

Döviz ile yapılan sözleşmelerin şirket finansallarına verdiği zararı engellemek için Türk Lirası dışında yapılmış sözleşmesi devam eden ve en az 6 ay süresi olan tüm şirketlere 2 yıl boyunca Kolay İK sunmayı taahhüt ediyoruz.

Tek yapmanız gereken 30 Eylül 2018’e kadar caglar.yali@kolayik.com üzerinden bana bir e-posta atmak.

30 Eylül 2018’e kadar başvuran tüm şirketler, Kolay İK’nın tüm özelliklerinden çalışan sınırı olmaksızın 30 Eylül 2020’ye kadar ücretsiz yararlanacaklar.

Peki ama Kolay İK nedir derseniz; Türkiye’den mühendislerin geliştirdiği yerli yazılım

Kolay İK, 2014’te geliştirilmeye başladı. Amacı büyüyen Türkiye ekonomisinin lokomotifi KOBİ’ler ve kurumsal şirketler için erişilebilir, ekonomik ve kolay kullanılır bir personel yönetimi yazılımı sunmaktı. Bugüne kadar yurt içi ve yurt dışından aldığı yatırımlarla hem ekibi hem de kullanıcı sayısı büyüdü.

Her yazılım ve teknoloji şirketi gibi Kolay İK olarak biz de beyin göçünden etkilendik ve Türkiye’deki beyin göçüne dur demek ve nitelikli iş gücüne katkı sağlamak için Yazılımcılık ve Girişimcilik Kampı – İKamp’ı düzenledik. 500’den fazla yazılımcı adayının başvurduğu kampa seçilen 11 kişi katıldı ve 7’si Kolay İK’da yazılımcı olarak çalışmaya başladı.

Böylece bugün 42 kişiye ulaşmış ve tek işi personel yönetim yazılımı sunmak olan takımımızın yazılımcı kadrosu oluşturuldu. Bu çözüm bize şirketimizin ve ülkemizin karşılaştığı zorluklar ve çözümlerinin benzerliğini gösterdi.

Her zaman TL ile fiyatlama

Kolay İK olarak Türkiye’deki kullanıcılarımız için her zaman sadece TL ile fiyatlandırma yapacağımızın taahhüdünü veriyoruz.

Sabit fiyat garantisi

Aylık paket aldığınızda bile 12 ay boyunca herhangi bir fiyat artışından etkilenmeyeceğinizin ve satın aldığınız günkü fiyat politikasının 12 ay boyunca devam edeceğinin sözünü veriyoruz.

2 yıl bitince ne olacak?

Şu anda Kolay İK 500 çalışana kadar çalışan başına aylık 4 TL fiyatlamaya sahiptir. 500 üzerinde çalışanı olan şirketlere ayrıca teklif verilmektedir. Fiyatlamada ister aylık ister yıllık ödeme yapabilir, kullandığınız kadar ödersiniz, dilediğinizde kullanımı bırakırsınız ve tüm verinizi kullanabileceğiniz formatta size teslim ederiz.

Taahhüt yok, bağlayıcı herhangi bir gizli hüküm yok.

Bu kampanyadan yararlanmak ya da sorularınız varsa sormak için destek uygulamasından ya da iletişim sayfamızdaki bilgilerden dilediğiniz zaman bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Kolay İK Kurucu Ortak

Hemen kullanmaya başlayın, işinizi geleceğe taşıyın
Ücretsiz deneyin

Kurulum gerektirmeden kendi demo hesabınızı oluşturun, Kolay İK'yı tanıyın

Ücretsiz Deneyin
15 dakikada Kolay İK'yı tanıyın

Müsait olduğunuz zamanı belirleyin, size Kolay İK uygulamalarını anlatalım

Randevu Oluşturun