tr
Lütfen bir dil seçin

Fiyat Politikamızdaki Güncelleme Hakkında

Çağlar Yalı

Girişimciliğin temelinde öğrenmek var. Son iki yılda öğrendiğimiz en değerli bilgi bu. Kolay İK’nın büyümesinin ve artık 6000’den fazla kayıtlı şirkete ulaşmasının temelinde sürekli öğrenme heyecanımız olması yatıyor. Ürünü ve verdiğiniz hizmeti devamlı geliştirmek, daha başarılı bir şirket olmak için öğrendiklerinizi uygulamak, girişim ruhunu devam ettirmek için de öğrenmekten vazgeçmemek gerekiyor.

İkinci yılın sonunda öğrendiklerimizden biri de tüm kullanıcılarımıza verdiğimiz desteğin önemi. Kolay İK, şirketlerin tüm çalışanlarının da sisteme dahil olması ve herkesin kendi personel yönetim süreçlerinin kendisinin yönetmesi ile vaat ettiği değer önerisine ulaşıyor. Bunun yanında her çalışandan gelebilecek “Ben bu süreci tamamlayamadım”, “Şifremi unuttum”, “Buradan şu işlemi yapabiliyor muyum?” benzeri soruları artık insan kaynakları yöneticilerinin yanıtlamaması gerektiğini düşünüyoruz. Bu nedenle Kolay İK ekibi olarak şirketinizin tüm çalışanlarına devamlı destek veriyoruz.

Çalışan sayısı arttıkça vermemiz gereken destek ve ayırmamız gereken kaynaklar da buna paralel olarak artıyor. Bu nedenle fiyatlarımızı, şirketlerin ihtiyacı olan desteği de dikkate alarak güncellemeye karar verdik. İlk 50 çalışan için aylık 49 TL+KDV, sonraki her 50 çalışan için de +50 TL olacak şekilde fiyatlarımızı güncelliyoruz. Bu güncelleme 1 Nisan’dan itibaren geçerli olacak; 1 Nisan 2017 öncesinde ödeme yaparak Kolay İK kullanmaya devam eden kullanıcılarımız fiyat değişikliklerinden etkilenmeyecek.

Bir demokratikleştirme işlemini de yeni özellikler isteyen ve bu geliştirmeler için acelesi olan şirketlerimiz için düşündük. Kolay İK’da halihazırda 6 harika yazılımcı, ürünü her geçen gün sizler için geliştirmeye devam ediyor. Ellerinde tüm kullanıcılarımızın işlerinizi kolaylaştıracak bir geliştirme planı var. Bu 6 yazılımcının tüm maliyetleri tabii ki yukarıda belirttiğim aylık ücrete dahil. Bununla birlikte, sizlerden gelen talepler doğrultusunda, hemen ve size özel olarak geliştirilmesini istediğiniz özellikler için dışardan yazılımcı desteği alarak süreci hızlandırmaya başladık. Bunu da bir yazılımcının haftalık maliyeti olan 5000 TL üzerinden projelendirerek kurguladık.

Yani artık daha adil bir fiyatlandırmayla kullandığınız kadar ödeyecek ve acil geliştirmelere ihtiyacınız olduğunda hızlı çözümler üretme seçeneğine sahip olacaksınız. Her geçen gün daha iyi bir ürün kullanacağınıza ve geliştirmeler konusunda daha hızlı destek alacağınıza söz veririz. Çünkü biz her gün sizlerden öğrenmeye devam ediyoruz.

Her türlü sorunuzda bana ulaşabilirsiniz. Sağdaki İletişim Kutusu’ndan doğrudan bana yazabileceğiniz gibi buraya tıklayarak bana e-posta gönderebilirsiniz.

Kolay İK Kurucu Ortak

Hemen kullanmaya başlayın, işinizi geleceğe taşıyın
Ücretsiz deneyin

Kurulum gerektirmeden kendi demo hesabınızı oluşturun, Kolay İK'yı tanıyın

Ücretsiz Deneyin
15 dakikada Kolay İK'yı tanıyın

Müsait olduğunuz zamanı belirleyin, size Kolay İK uygulamalarını anlatalım

Randevu Oluşturun