Paylaşın!
İçerik Başlıkları 📝

2024 İş Kanunu idari para cezaları ne kadar?

December 22, 2023

0 Dakika

*2024 yılı İş Kanunu idari para ceza tutarları resmi açıklamalardan sonra güncellenecektir. 

2024 idari para cezaları

Asgari ücretin değişmesiyle birlikte İş Kanunu idari para cezaları da güncellendi. Bu yazımızda 2024 yılı İş Kanunu idari para cezalarını sizin için derledik. Peki 2024'te bu cezaların tutarları ne olacak? Öğrenmek için yazımızı okumaya devam edin.

İş Kanunu idari para ceza tutarlarına geçmeden önce 2023’te asgari ücrete gelen zamları inceleyelim:

2023 asgari ücret

2023 Asgari Ücret Brüt 10.008,00TL
SGK Primi %14 1.401,12TL
İşsizlik Sigorta Primi %1 100,08TL
Kesintiler Toplamı 1.501,20TL
2023 Asgari Ücret Net 8.506,80TL

2024 İş Kanunu idari para cezaları

Harcamalarınızı kolayca yönetin

Giderlerinizi ayrıntılı bir şekilde izlemek ve yönetmek artık daha kolay. Kolay İK'yı 15 gün boyunca ücretsiz deneyin ve aşağıdaki özelliklerimizle İK ve muhasebe departmanlarına kolaylık sağlayın:

  • Uygulama üzerinden çalışan ödemelerini, harcamaları, avansları, primleri ve ikramiyeleri tek bir ekranda izleyebilirsiniz.
  • Tarih, çalışan, durum, tutar, açıklamalar, vergi oranı gibi gelişmiş filtreleme seçeneklerini kullanarak harcamalarınıza dair ihtiyacınız olan bilgilere hızla ulaşabilirsiniz.
  • Filtreleri kullanarak istediğiniz raporu saniyeler içinde oluşturabilir ve raporları Excel formatında alarak raporlama süreçlerinizi optimize edebilirsiniz.
  • Hem masaüstü hem de mobil uygulama seçenekleri sayesinde istediğiniz cihazdan sisteme giriş yapabilir ve bu bilgilere istediğiniz zaman ve yerden erişebilirsiniz.

Masraf ve harcamalarınızı kolayca yönetmek için hemen randevu talebi oluşturun ve Kolay İK'yı 15 gün boyunca ücretsiz deneyin!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse varius enim in eros elementum tristique. Duis cursus, mi quis viverra ornare, eros dolor interdum nulla, ut commodo diam libero vitae erat. Aenean faucibus nibh et justo cursus id rutrum lorem imperdiet. Nunc ut sem vitae risus tristique posuere.

👋
Hemen ücretsiz kullanmaya
başlayın, işinizi kolaylaştırın

Hiçbir kurulum ve kredi kartı gerektirmeden, personel yönetim yazılımını hemen 15 gün boyunca ücretsiz deneyin.

ÜCRETSİZ DENEYİN
Hemen ücretsiz kullanmaya
başlayın, işinizi kolaylaştırın

Hiçbir kurulum ve kredi kartı gerektirmeden, personel yönetim yazılımını hemen 15 gün boyunca ücretsiz deneyin.

ÜCRETSİZ DENEYİN
//