Firefly

Çalışanlarımız şu anda Kolay İK üzerinden izinlerini girebiliyor, organizasyonu görüntüleyebiliyor, hangi takım arkadaşlarının izinde olduğunu görüntüleyip takvimi doğru yönetebiliyor. Takım arkadaşlarının doğum günü, Firefly yıldönümü gibi bilgilerine erişebiliyor. Böylelikle, kutlamaları iş hayatının doğal akışına entegre edebiliyor.

Sektör

Reklam Teknolojileri

Çalışan

50+ Çalışan

Ülke

Türkiye

Kolay İK’nın SaaS platformu olması, sık sık yeni özellik güncellemesi yapıyor olması ve aradığımız en temel süreçleri, onay yönetimini ve raporlamayı, oldukça yalın ve kolay anlaşılır olarak sunuyor olması ilgimi çekmişti.

SEDA BİRİNCİ KARATEKİN

Seda Birinci Karatekin - Firefly İnsan Kaynakları Direktörü

Firefly Systems Inc. iki Türk ortak tarafından bir Silikon Vadisi start-up’ı olarak 2017’de kuruldu. Firefly Türkiye ofisi ise 2019’da kuruldu ve 2020’de 60 kişiye yakın bir çalışan sayısına ulaştı. İK’nın veri tabanı yönetimi, izin ve zimmet takibi gibi temel süreçlerini dijitalleştirmek ve raporlayabilmek adına bir araç ararken Kolay İK ile yollarımız kesişti.

Kolay İK’nın SaaS platformu olması, sık sık yeni özellik güncellemesi yapıyor olması ve aradığımız en temel süreçleri, onay yönetimini ve raporlamayı, oldukça yalın ve kolay anlaşılır olarak sunuyor olması ilgimi çekmişti.

İK olarak en çok kullandığımız özellikler organizasyon yönetimi, izin yönetimi ve çalışanlarla ilgili raporlamalar. Çalışanlarımız şu anda Kolay İK üzerinden izinlerini girebiliyor, organizasyonu görüntüleyebiliyor, hangi takım arkadaşlarının izinde olduğunu görüntüleyip takvimi doğru yönetebiliyor. Takım arkadaşlarının doğum günü, Firefly yıl dönümü gibi bilgilerine erişebiliyor. Böylelikle, kutlamaları iş hayatının doğal akışına entegre edebiliyor.

Kullanıcı kolaylığı ve yalın tasarımı Kolay İK’nın en büyük değerlerinden biri. Aynı zamanda aradığım bilgiye kolay ulaşım veya sorulara kolaylıkla cevap bulabilmem de benim için önemli bir avantaj sağlıyor.

Herhangi bir satın alma kararı verirken, ürünün özellikleri ve maliyetinin yanı sıra farklı faktörler de devreye girebiliyor. Kolay İK içerisinde tanıştığım ekipte fark ettiğim samimiyet, hız ve çeviklik gibi özelliklerin Firefly kültürüyle uyuşması da Kolay İK’nın iyi bir iş ortağı olabileceği izlenimini yarattı ve bu izlenimin gerçek olduğunu da Kolay İK ile çalıştığım süre boyunca anlamış oldum. 

No items found.

Tüm Kullanıcı Hikayeleri

👋
Hemen ücretsiz kullanmaya
başlayın, işinizi kolaylaştırın

Hiçbir kurulum ve kredi kartı gerektirmeden, personel yönetim yazılımını hemen 15 gün boyunca ücretsiz deneyin.

ÜCRETSİZ DENEYİN
Start using it immediately,
move your business into the future
Privileges de Bridge Digital

Click to see the privileges of QNB Finansbank Digital Bridge Platform

GET INFORMATIE
Get to know Easy HR in 15 minutes

Determine when you are available and we will tell you about Easy HR practices

CREATE AN APPOINTMENT

Start using it now for free, make it easier

Try the personnel management software now for free for 15 days, with no setup and no credit card required.
TRY IT FOR FREE