Firefly

Çalışanlarımız şu anda Kolay İK üzerinden izinlerini girebiliyor, organizasyonu görüntüleyebiliyor, hangi takım arkadaşlarının izinde olduğunu görüntüleyip takvimi doğru yönetebiliyor. Takım arkadaşlarının doğum günü, Firefly yıldönümü gibi bilgilerine erişebiliyor. Böylelikle, kutlamaları iş hayatının doğal akışına entegre edebiliyor.

Sektör

Reklam Teknolojileri

Çalışan

50+

Ülke

Türkiye

Kolay İK’nın SaaS platformu olması, sık sık yeni özellik güncellemesi yapıyor olması ve aradığımız en temel süreçleri, onay yönetimini ve raporlamayı, oldukça yalın ve kolay anlaşılır olarak sunuyor olması ilgimi çekmişti.

Seda Birinci Karatekin

Seda Birinci Karatekin - Firefly İnsan Kaynakları Direktörü

Firefly Systems Inc. iki Türk ortak tarafından bir Silikon Vadisi start-up’ı olarak 2017’de kuruldu. Firefly Türkiye ofisi ise 2019’da kuruldu ve 2020’de 60 kişiye yakın bir çalışan sayısına ulaştı. İK’nın veri tabanı yönetimi, izin ve zimmet takibi gibi temel süreçlerini dijitalleştirmek ve raporlayabilmek adına bir araç ararken Kolay İK ile yollarımız kesişti.

Kolay İK’nın SaaS platformu olması, sık sık yeni özellik güncellemesi yapıyor olması ve aradığımız en temel süreçleri, onay yönetimini ve raporlamayı, oldukça yalın ve kolay anlaşılır olarak sunuyor olması ilgimi çekmişti.

İK olarak en çok kullandığımız özellikler organizasyon yönetimi, izin yönetimi ve çalışanlarla ilgili raporlamalar. Çalışanlarımız şu anda Kolay İK üzerinden izinlerini girebiliyor, organizasyonu görüntüleyebiliyor, hangi takım arkadaşlarının izinde olduğunu görüntüleyip takvimi doğru yönetebiliyor. Takım arkadaşlarının doğum günü, Firefly yıl dönümü gibi bilgilerine erişebiliyor. Böylelikle, kutlamaları iş hayatının doğal akışına entegre edebiliyor.

Kullanıcı kolaylığı ve yalın tasarımı Kolay İK’nın en büyük değerlerinden biri. Aynı zamanda aradığım bilgiye kolay ulaşım veya sorulara kolaylıkla cevap bulabilmem de benim için önemli bir avantaj sağlıyor.

Herhangi bir satın alma kararı verirken, ürünün özellikleri ve maliyetinin yanı sıra farklı faktörler de devreye girebiliyor. Kolay İK içerisinde tanıştığım ekipte fark ettiğim samimiyet, hız ve çeviklik gibi özelliklerin Firefly kültürüyle uyuşması da Kolay İK’nın iyi bir iş ortağı olabileceği izlenimini yarattı ve bu izlenimin gerçek olduğunu da Kolay İK ile çalıştığım süre boyunca anlamış oldum. 

No items found.

Diğer Kullanıcı Hikayeleri

👋
Hemen 15 gün ücretsiz deneyin

Hiçbir kurulum ve kredi kartı gerektirmeden kullanmaya başlayın.

ÜCRETSİZ DENEYİN
Hemen ücretsiz kullanmaya
başlayın, işinizi kolaylaştırın

Hiçbir kurulum ve kredi kartı gerektirmeden, personel yönetim yazılımını hemen 15 gün boyunca ücretsiz deneyin.

ÜCRETSİZ DENEYİN