Arabica Coffee House

Vardiya takibi konusunda tercih edebileceği muadiller arasında en kullanışlısının Kolay İK olduğunu düşünüyorum.

Sektör

Yeme & içme

Çalışan

1000+

Ülke

Türkiye

Titiz bir müşteriyiz. Muadil programları da detaylıca değerlendirip sonunda Kolay İK ile çalışmaya karar verdik. Satın alma sürecinde her toplantı talebimize hızlı bir şekilde yanıt aldık, aklımızda hiçbir soru işareti kalmadan iş birliği kararına vardık.

Yunus Emre Ölmez

Yunus Emre Ölmez - Arabica Coffee House İnsan Kaynakları Uzmanı

Markamızın içerisinde bulunduğu agresif büyüme sürecinde personel takibi konusunda ciddi problemler yaşıyorduk. Hızlı şubeleşmemiz ve merkeziyetçi yönetim anlayışımız nedeniyle personel ve vardiya takibi konularında yoğun efor sarf edip istemsiz hatalar yapıyorduk.

Bu yüzden insan kaynakları süreçlerimizi uçtan uca kapsayacak ve personel yönetim ihtiyacımızı giderebilecek bir ürün için uzun ve detaylı bir araştırma sürecine girdik. Bizim gibi çok şubeli ve giderek artan personel sayısı olan bir markada yapılan her hamlenin tam verime ulaşması zaman alır. Yanlış bir karar alınması durumunda geri dönüşü çok uzun bir sürede olacağı için muadil programları da detaylıca değerlendirip sonunda Kolay İK ile çalışmaya karar verdik. 

Titiz bir müşteriyiz. Satın alma sürecindeki her toplantı talebimize hızlı bir şekilde yanıt aldık, aklımızda hiçbir soru işareti kalmadan iş birliği kararına vardık.

Özellikle Vardiya Yönetimi’nin şube işleyişimiz ile tam uyumlu olması kararımızı doğrudan etkiledi. 100+ birim yöneticisi tarafından kullanılacak bir program olacağı için kullanıcı dostu arayüzü tercih nedenlerimizin başında geldi. Kullanıcı verisi aktarma konusunda da kullandığımız diğer sistemlerle entegre olarak veri aktarımı yapılmasında Kolay İK bize büyük destek sağladı. 

Şu an Kolay İK’nın tüm fonksiyonlarını aktif olarak kullanıyoruz. Şunu özellikle belirtmek isterim ki kullanıma başladığımız süreç içerisinde hem birim yöneticileri hem İK ekibi olarak canlı destek özelliğini sıkça kullandık. Hızlı ve çözüm odaklı destek ekibi sayesinde hiçbir sıkıntı yaşamadan uygulamaya adapte olduk.

Kolay İK ile raporlama ve takip süreçlerimiz çok kolaylaştı. Tamamen kullanıcı isteği ve taleplerini karşılayacak şekilde rapor çekebilmek iş süreçlerimize büyük oranda fayda sağladı. Uygulamayı aktif olarak kullanan ve sayısı her geçen gün artan 800+ personelimizden kullanımın karmaşık olduğuna dair tek bir geri bildirim bile almadık. Kolay İK sayesinde tüm çalışanlar pratik bir şekilde vardiyalarına ulaşabiliyor ve mobil uygulama aracılığı ile hatırlatma alabiliyorlar.

Kolay İK’yı birçok sektördeki hem büyük hem küçük ölçekli firmalara rahatlıkla tavsiye edebilirim. Bizim sektörümüze sağladığı en net fayda sadece beyaz yaka değil aynı zamanda mavi yaka çalışanın da kullanabileceği Vardiya Yönetimi uygulamasıdır. Vardiyalı sistem ile çalışan bir yapının vardiya takibi konusunda tercih edebileceği muadiller arasında en kullanışlısının Kolay İK olduğunu düşünüyorum.

No items found.

Diğer Kullanıcı Hikayeleri

👋
Hemen 15 gün ücretsiz deneyin

Hiçbir kurulum ve kredi kartı gerektirmeden kullanmaya başlayın.

ÜCRETSİZ DENEYİN
Hemen ücretsiz kullanmaya
başlayın, işinizi kolaylaştırın

Hiçbir kurulum ve kredi kartı gerektirmeden, personel yönetim yazılımını hemen 15 gün boyunca ücretsiz deneyin.

ÜCRETSİZ DENEYİN