SMG

Kolay İK’yı SMG'de kullanmaya başlayınca duydum. Şimdiye kadar bodro süreciyle entegre olmuş farklı ERP'lerin İK modüllerini kullanmış olduğum için çok sıcak bakmamıştım. Ancak adı ile bu kadar uyumlu bir sistem ile karşılaşacağımı ummamıştım gerçekten.

Sektör

Dijital Müzik Yayıncılığı

Çalışan

70+

Ülke

Türkiye

SMG’de tam zamanlı, yarı zamanlı, çağrı usulü gibi çeşitli çalışma şekilleri mevcut. Kolay İK’da hepsini takip edebileceğimiz alanlar olması çok güzel.

Gül Gürer Alimgil

Gül Gürer Alimgil - SMG Kurucu Ortak

Kolay İK’yı SMG'de kullanmaya başlayınca duydum. Şimdiye kadar bordro süreciyle entegre olmuş farklı ERP'lerin İK modüllerini kullanmış olduğum için çok sıcak bakmamıştım. Ancak adı ile bu kadar uyumlu bir sistem ile karşılaşacağımı ummamıştım gerçekten.

Öncelikle Kolay İK’da personel yönetimi ve izin modülünü aktif kullanıma geçirdik. Hem çalışan hem de İK için kullanımı çok pratik. Teknik ekip çok yardımcı ve hızlı destek veriyor. SMG’de tam zamanlı, yarı zamanlı, çağrı usulü gibi çok çeşitli çalışma şekilleri mevcut ve Kolay İK’da bunu kaydedebilecek “çalışma takvim”i alanı olması da çok güzel.

Raporlama kısmı da çok pratik ve yararlı, çalışan dönüşüm raporunu bile kolayca alabiliyorsunuz. Şirket içi yönetmelikler olsun, İK süreçleri ve akış şemaları olsun ilgili dosyaları sisteme yükleyebilmek de ayrı bir kolaylık. Böylece İK ile ilgili ortak bir alan kendiliğinden yaratılmış oluyor.

Organizasyon şemasını da görüntüleyebilmek çok yardımcı oluyor. Ayrıca Kolay İK’nın kendini yenileyebilen ve ortama uyum sağlayan bir yapısı var, kısa çalışma dönemi için kullanılacak alanlar yaratması gibi.

No items found.

Diğer Kullanıcı Hikayeleri

👋
Hemen 15 gün ücretsiz deneyin

Hiçbir kurulum ve kredi kartı gerektirmeden kullanmaya başlayın.

ÜCRETSİZ DENEYİN
Hemen ücretsiz kullanmaya
başlayın, işinizi kolaylaştırın

Hiçbir kurulum ve kredi kartı gerektirmeden, personel yönetim yazılımını hemen 15 gün boyunca ücretsiz deneyin.

ÜCRETSİZ DENEYİN