Fazla Gıda

Takımımızın büyümesi ile birlikte özlük süreçleri yönetimi, şirket içi dökümantasyon ve bilgi akışının sağlanması, izin yönetimi gibi aşamaları düzenli olarak takip edebileceğimiz dijital çözüm önerileri aramaya başladık. Bu aşamada, önceliklendirdiğimiz bütün sorunlara çözüm üreten Kolay İK ile karşılaştık.

Sektör

Teknoloji

Çalışan

40+ Çalışan

Ülke

Türkiye

Kolay İK’nın bize sunduğu en büyük katkı, bizim gibi bir teknoloji şirketine çalışanlarımıza yönelik tüm süreçleri tek bir noktadan takip edebileceğimiz dijital bir İK uygulaması sunmasıdır.

PAMİR YANIK

Pamir Yanık - Fazla Gıda Proje Müdürü

2020 yılı itibari ile takımımızı önemli ölçüde büyüttük. Takımımızın büyümesi ile birlikte özlük süreçleri yönetimi, şirket içi dokümantasyon ve bilgi akışının sağlanması, izin yönetimi gibi aşamaları düzenli olarak takip edebileceğimiz dijital çözüm önerileri aramaya başladık. Bu aşamada, önceliklendirdiğimiz bütün sorunlara çözüm üreten Kolay İK ile karşılaştık. Verilerimizin adım adım aktarılması, her aşamada birebir destek sağlanması, sorun yaşadığımız her anda hızlı cevap alabilmemiz onboarding sürecimizi kolaylaştırdı.

Kolay İK’yı öncelikli olarak özlük belgesi ve izin yönetim süreçleri için kullanıyoruz. Takvim, şirketi içi dokümantasyon gibi diğer özelliklerini de kullanmaktayız. İlk aşamada çalışanlar için izin yönetimi ve takvim uygulamaları ile tüm ekibin programlarına tek bir noktadan erişebilmesi iletişim ve günlük iş süreçlerine önemli ölçüde katkıda bulundu.

Kolay İK platformu destek aradığımız her konuda çözüm önerisi sunuyor; buna ek olarak, platformu isteklerimize ve şirket politikalarımıza göre düzenleyebilmemiz ve sunduğu ek uygulamalar da çalışan deneyimi ve mutluluğu açısından önemli bir faktör.

Kolay İK’nın bize sunduğu en büyük katkı, bizim gibi bir teknoloji şirketine çalışanlarımıza yönelik tüm süreçleri tek bir noktadan takip edebileceğimiz dijital bir İK uygulaması sunmasıdır. 

No items found.

Tüm Kullanıcı Hikayeleri

👋
Hemen ücretsiz kullanmaya
başlayın, işinizi kolaylaştırın

Hiçbir kurulum ve kredi kartı gerektirmeden, personel yönetim yazılımını hemen 15 gün boyunca ücretsiz deneyin.

ÜCRETSİZ DENEYİN
Start using it immediately,
move your business into the future
Privileges de Bridge Digital

Click to see the privileges of QNB Finansbank Digital Bridge Platform

GET INFORMATIE
Get to know Easy HR in 15 minutes

Determine when you are available and we will tell you about Easy HR practices

CREATE AN APPOINTMENT

Start using it now for free, make it easier

Try the personnel management software now for free for 15 days, with no setup and no credit card required.
TRY IT FOR FREE