Numa Gıda

Hem İK departmanımız hem çalışan arkadaşlarımız gerekli olan tüm bilgileri daha kolay talep edebilir hale geldik.

Sektör

Yeme & İçme

Çalışan

20+

Ülke

Türkiye

Hem İK departmanımız hem çalışan arkadaşlarımız gerekli olan tüm bilgileri daha kolay talep edebilir hale geldik.

Gamze Demir

Gamze Demir - Numa Gıda Muhasebe ve Özlük İşler Sorumlusu

“Kolay İK sayesinde zamandan tasarruf sağladık.”

Kolay İK ile tanışmadan önce özlük evraklarını ve bunun dışındaki tüm bilgileri manuel olarak tutuyorduk. Bu durum veri toplayıp işlerken ve raporlama yaparken zaman kaybına neden oluyordu. Kolay İK sayesinde hem kağıt tasarrufu hem de zamandan tasarruf sağladık. İK departmanımız ve çalışan arkadaşlarımız için tüm süreçleri daha şeffaf ve kolay yönetilebilir hale getirdik.

Dijitalleşmek için çıktığımız bu yolda araştırma yaparak Kolay İK’yı bulduk. Uygulamanın bizi en çok etkileyen kısımları izin yönetimi, avans talep süreçleri ve özlük bilgilerinin takibi oldu. Program ile tanıştıkça zaman yönetimi özelliğini ve harcama, avans gibi mali işler kısmını da sürecimize dahil ettik. Bu sayede hem biz hem çalışan arkadaşlarımız gerekli olan tüm bilgileri daha kolay talep edebilir hale geldik.

“Hem İK departmanımız hem çalışan arkadaşlarımız gerekli olan tüm bilgileri daha kolay talep edebilir hale geldik.”

Başlamadan önce geçmiş verimizi sisteme doğru bir şekilde aktaracağımızdan ve uygulamadan doğru sonuçları alabileceğimizden endişe duyuyorduk. Bu süreçte Kolay İK Kullanıcı Memnuniyet ekibinin desteği ve herhangi bir sorunumuz olduğunda anında ulaşılabilir olması bizim için en büyük kolaylık oldu. Samimi ve çözüm odaklı yaklaşımları sayesinde herhangi bir problem ya da soru karşısında hızlı ve net çözümler ile destek alabildik.

Uygulamanın en çok kullandığımız özellikleri özlük ve izin yönetimi, harcama ve avans talepleri, mesai yönetim süreçleri oldu. Personelin kendi bilgilerine anında ulaşıp taleplerini uygulama üzerinden hızlı bir şekilde iletebilmesi işimizi çok kolaylaştırdı. Uygulamayı kullanmaya başladıktan sonra istediğimiz raporlara ve çalışan arkadaşlarımızın tüm kayıtlarına hızlı bir şekilde ulaşabilir hale geldik. Bu durum İnsan Kaynakları departmanı olarak bizim için zamandan büyük bir tasarruf sağladı.

“Personelin kendi bilgilerine anında ulaşıp taleplerini uygulama üzerinden hızlı bir şekilde iletebilmesi işimizi çok kolaylaştırdı.”

Kolay İK sadece bizim için değil çalışan arkadaşlarımız için de çok yararlı oldu. Uygulamanın kolay, sade ve anlaşılabilir olması, hızlı bir şekilde sisteme entegre olmalarını ve kendi verilerine dijital bir şekilde ulaşmalarını sağladı. Kolay kullanımı sayesinde tüm taleplerini hızlı bir şekilde iletebiliyor olmaları hem iş yükümüzü hem de iletişim trafiğini azaltmış oldu.

Zaman tasarrufu sağlamak isteyen ve işlenen bilgiler ile doğru raporlamayı hedefleyen tüm sektör liderlerine Kolay İK’yı tavsiye ediyoruz. Hızlı ve her iki taraf için de erişilebilir olması uygulamayı daha değerli kılıyor.

Kolay İK sayesinde hem kağıt hem de zaman tasarrufu sağlayabilmek artık çok kolay. Bu şeffaflık ve kolaylık için teşekkürler Kolay İK! :)

No items found.

Diğer Kullanıcı Hikayeleri

👋
Hemen 15 gün ücretsiz deneyin

Hiçbir kurulum ve kredi kartı gerektirmeden kullanmaya başlayın.

ÜCRETSİZ DENEYİN
Hemen ücretsiz kullanmaya
başlayın, işinizi kolaylaştırın

Hiçbir kurulum ve kredi kartı gerektirmeden, personel yönetim yazılımını hemen 15 gün boyunca ücretsiz deneyin.

ÜCRETSİZ DENEYİN