AloTech

Çalışanlarımızın doğum günleri, etkinlikler ve izin süreleri gibi bilgiler hızlıca erişebilir hale geldi. Hızlı ve özelleştirilebilir yapı İK süreçlerini daha kontrollü bir şekilde yönetmemize olanak yarattı.

Sektör

Bilgi Teknolojisi ve Hizmetleri

Çalışan

150+

Ülke

Türkiye

Çalışanlarımızın doğum günleri, etkinlikler ve izin süreleri gibi bilgiler hızlıca erişebilir hale geldi. Hızlı ve özelleştirilebilir yapı İK süreçlerini daha kontrollü bir şekilde yönetmemize olanak yarattı.

Eda Nergis Makaroç

Eda Nergis Makaroç - Alotech İnsan Kaynakları Müdürü

İnsan kaynakları departmanımız için en önemli unsur çalışanlar ile interaktif bir platformda buluşabilmekti. Bu noktada, Kolay İK'nın anlamlı bir rol oynadığını düşünüyorum. Kolay İK’dan önce insan kaynakları süreçlerinin yürütülmesi için bir sistem kullanmıyorduk ve tüm işlemleri manuel olarak yürütüyorduk. Teknolojinin hızla ilerlediği bir dönemde herhangi bir sistem kullanmamak, sadece zaman kaybına değil aynı zamanda iş tatminsizliğine de neden oluyordu. Bu noktada Kolay İK'nın net ve anlaşılır arayüzünün işlerimizi kolaylaştırdığını rahatlıkla söyleyebilirim.

“Çalışanlarımızla hızlı etkileşim sağlayabileceğimiz bir uygulama olmasını istedik.”

2018 yılında, ihtiyaçlarımızı karşılayacak bir uygulama arayışındayken Kolay İK ile tanıştık. Kolay İK da bizim yapımızda bir şirket olduğu için taleplerimizi, beklentilerimizi anlayabileceğini düşündük.

Ayrıca, çalışanlarımızla hızlı etkileşim sağlayabileceğimiz bir uygulama olmasını istedik. Bu noktada, Kolay İK’nın özelleştirilebilir olması büyük avantaj sağladı. Çalışanlarımızın doğum günleri, etkinlikler ve izin süreleri gibi bilgiler hızlıca erişebilir hale geldi. Hızlı ve özelleştirilebilir yapı İK süreçlerini daha kontrollü bir şekilde yönetmemize olanak yarattı.

“Kolay İK’nın özelleştirilebilir yapısı büyük avantaj sağladı.”

Çalışanlar sekmesinden şirketteki tüm çalışanları görebiliyor ve kişilere uygulamadan ulaşabiliyor olmak çok kullanışlı. Özel rapor oluştur kısmı da oldukça detaylı ve hedefe yönelik oluyor, bu yüzden toplu rapor çekme bölümünü aktif olarak kullandığımızı söyleyebilirim. Dosyalar bölümünde ise tüm şirket çalışanlarının kolayca ulaşabileceği dokümanları paylaşıyoruz.

Kolay İK platformunun geliştirilmesinde ve işletilmesinde emeği geçen herkese teşekkürler.

No items found.

Diğer Kullanıcı Hikayeleri

👋
Hemen 15 gün ücretsiz deneyin

Hiçbir kurulum ve kredi kartı gerektirmeden kullanmaya başlayın.

ÜCRETSİZ DENEYİN
Hemen ücretsiz kullanmaya
başlayın, işinizi kolaylaştırın

Hiçbir kurulum ve kredi kartı gerektirmeden, personel yönetim yazılımını hemen 15 gün boyunca ücretsiz deneyin.

ÜCRETSİZ DENEYİN