Marjinal Porter Novelli

Kolay İK’da en çok faydalandığımız alan performans yönetimi uygulaması, rapor alabilme ve raporları kendin oluştur bölümü. Diğer menüsüne çalışanlarla ilgili resmi evrakların yüklenmesi de dijital arşivleme açısından çok değerli bir alan.

Sektör

İletişim

Çalışan

50+ Çalışan

Ülke

Türkiye

Kolay İK öncesinde performans değerlendirmeyi uzun formlarla yapıyorduk, Kolay İK’nın modülü ile daha hızlı ve verimli olarak değerlendirme yapabiliyoruz artık.

SERPİL GÜZEL ÜN

Serpil Güzel Ün - Marjinal Porter Novelli Marka Direktörü, CHRO

Dijitalleşme sürecinde Kolay İK modülüne geçmek şirketimiz ve çalışanlar için çok değerli bir adım oldu. Özellikle çalışanlarımızın özlük bilgilerinin bir arada toplanması, her bir kullanıcının sadece kendi bilgilerini görmesi açısından çok güvenli bir girişim. Aramıza yeni katılan yeni Marjinallilerin yeni bilgilerini tanımlayıp kendilerini de bu sürece dahil etmek kolaylık sağlıyor.

Verilerimizin Kolay İK’ya aktarımı ve tüm süreçlerin dijital platforma taşınması sürecinde Kolay İK ekibinin çok yardımı oldu. Gerek öncesindeki ürün demosunu içeren eğitimler gerekse destek.kolayik.com/tr menüsü aradığımız soruların yanıtını vermesi açısından çok kolaylaştırıcı oluyor. Çözemediğimiz konularda ise destek şifresi ile online destek alabilmek çok faydalı oluyor.

Kolay İK’da en çok faydalandığımız alan performans yönetimi uygulaması, rapor alabilme ve raporları kendin oluştur bölümü. Diğer menüsüne çalışanlarla ilgili resmi evrakların yüklenmesi de dijital arşivleme açısından çok değerli bir alan. Çalışanlar ise en yoğun izin taleplerinde kullanıyorlar.

Kolay İK öncesinde performans değerlendirmeyi uzun formlarla yapıyorduk, Kolay İK’nın modülü ile daha hızlı ve verimli olarak değerlendirme yapabiliyoruz artık. Çeşitli yazı ve veri işlem programları ile verimsizce tutulan veriler yerine Kolay İK’nın sunduğu yenilikçi, kolay ve çalışanların adaptasyonunu hızlıca gerçekleştirebildiğimiz online süreçten oldukça mutluyuz. Teşekkürler Kolay İK.

No items found.

Tüm Kullanıcı Hikayeleri

👋
Hemen ücretsiz kullanmaya
başlayın, işinizi kolaylaştırın

Hiçbir kurulum ve kredi kartı gerektirmeden, personel yönetim yazılımını hemen 15 gün boyunca ücretsiz deneyin.

ÜCRETSİZ DENEYİN
Start using it immediately,
move your business into the future
Privileges de Bridge Digital

Click to see the privileges of QNB Finansbank Digital Bridge Platform

GET INFORMATIE
Get to know Easy HR in 15 minutes

Determine when you are available and we will tell you about Easy HR practices

CREATE AN APPOINTMENT

Start using it now for free, make it easier

Try the personnel management software now for free for 15 days, with no setup and no credit card required.
TRY IT FOR FREE