CADEM Grup

Tüm personel yönetim süreçlerinin tek bir çatı altında birleşmesi iş verimliliğimizi artırdı.

Sektör

Teknoloji

Çalışan

155

Ülke

Türkiye

Tüm personel yönetim süreçlerinin tek bir çatı altında birleşmesi iş verimliliğimizi artırdı.

Nilay Korkmaz Midilli

Nilay Korkmaz Midilli - CADEM Grup İnsan Kaynakları Müdürü

"Tüm personel yönetim süreçlerinin tek bir çatı altında birleşmesi iş verimliliğimizi artırdı." 

Kolay İK kullanmadan önce temel insan kaynakları süreçlerinde zorluklarla karşılaşılıyorduk. Bunlar genellikle manuel olarak yapılan işlemlerden kaynaklanan zaman alıcı ve hata yapma riski yüksek olan süreçlerdi.

Çalışan bilgilerinin takibi ve güncelliği şirket olarak önceliklerimiz arasında yer alıyordu. Ancak özellikle çalışanların özlük bilgilerine ait raporların alınması, izin takibi, performans yönetimi verilerinin saklanması gibi alanlarda yapılan manuel hatalar operasyonlarımızın uzamasına sebep olabiliyordu.

Kaynaklarımızı daha verimli ve etkili bir şekilde yönetebilmek için modern ve kullanıcı dostu bir çözüm arayışına girdik. Bu arayışımızın sonunda 2019 yılında Kolay İK’yı keşfettik. Platformun sunduğu olanaklar iş birliğimizdeki en önemli etkenlerden biriydi. Kapsamlı özellik seti, kullanıcı dostu arayüzü ve kolay entegrasyon olanaklarıyla iş süreçlerimizi Kolay İK ile daha verimli yönetebileceğimizi düşündük.

"Kolay İK ekibi geçiş sürecinde her zaman hızlı çözümler sunarak tüm endişelerimizi giderdi."

Yeni bir platforma geçiş yaparken yaşadığımız en büyük endişe, kurulum adımları ve hızlı çözüm desteğinin sağlanmasıydı. Kolay İK ekibi, danışmanlık sürecinde ve iş birliğinde her zaman hızlı çözümler sunarak bu endişelerimizi giderdi.

Kolay İK'nın sunduğu otomasyon ve entegrasyon özellikleri sayesinde tüm personel yönetim süreçlerimizi tek bir çatı altında birleştirmek iş süreçlerindeki verimliliğimizi artırdı. Raporlama yeteneği, insan kaynakları departmanımızın daha ayrıntılı ve anlamlı veriler sunarak karar alma süreçlerini iyileştirdi. Kişisel performans, izin kullanımı gibi alanlarda daha doğru ve etkili kararlar alındı. Çalışan bilgilerinin güncellenmesi ve takibi kolaylaştı, kişisel dosyalar daha düzenli bir şekilde saklanmaya başladı. 

Esnek ve uzaktan çalışma modellerini benimsemiş bir şirket olarak çalışanlarımızın iş ve özel yaşamları arasında sağlıklı bir denge kurmalarına çok önem veriyoruz. Bu yüzden farklı lokasyonlarda çalışan birçok ekip arkadaşımız var. Onların izin bakiyelerini, avans taleplerini, özlük bilgilerini, puantaj takibini ve yetkinlik değerlendirmelerini de Kolay İK üzerinden kolayca yönetiyoruz. Ekip arkadaşlarımızın platformu kolayca kullanabilmeleri ve bilgilerine hızla ulaşabilmeleri iletişim ve iş birliğini güçlendirdi. Onların olumlu geri dönüşleri, platformun işlerini nasıl kolaylaştırdığının bir göstergesi.

Sonuç olarak, Kolay İK'nın kolay, hızlı ve çözüm odaklı çözümlerini diğer sektör liderlerine tavsiye ederiz. Platformun sunduğu çözümler, iş süreçlerimizi daha verimli ve etkin hale getiriyor. Dahası platforma eklenen farklı İK çözümleri, Kolay İK'yı bir özlük uygulaması olmanın ötesine taşıyarak kullanıcılara çözüm önerileri noktasında büyük bir avantaj sağlıyor. Ayrıca, destek ekibinin hızlı geri dönüşleri ve müşteri odaklı yaklaşımı da memnuniyetimizi artırıyor.

Kullanıcı Favorileri 🌟

✅️ Esnek çalışma modellerine uygunluk
✅️ İK çözüm ortakları
✅️ Entegrasyon kolaylığı
✅️ Kolay kullanım

No items found.

Diğer Kullanıcı Hikayeleri

👋
Hemen 15 gün ücretsiz deneyin

Hiçbir kurulum ve kredi kartı gerektirmeden kullanmaya başlayın.

ÜCRETSİZ DENEYİN
Hemen ücretsiz kullanmaya
başlayın, işinizi kolaylaştırın

Hiçbir kurulum ve kredi kartı gerektirmeden, personel yönetim yazılımını hemen 15 gün boyunca ücretsiz deneyin.

ÜCRETSİZ DENEYİN