obilet.com

Aylık ve yıllık raporlar konusunda da tüm verileri Kolay İK üzerinden alıyoruz. Sistemin sunduğu çeşitli raporların ihtiyaca göre özelleştirilebilmesi, istediğimiz sonuçlara ulaşabilmemizi sağlıyor.

Sektör

Bilgi Teknolojileri

Çalışan

190+

Ülke

Türkiye

Samimi ve çözüm odaklı yaklaşımları sayesinde herhangi bir problem ya da soru karşısında hızlı ve net çözümler ile destek alabildik.

Rojda Özen

Rojda Özen - obilet.com İnsan Kaynakları Müdürü

Bizim için öncelikli ihtiyaçlar; planladığımız büyüme karşısında tüm ekip verilerini bir sistemde toplayabilmek, veriyi güvenli bir yerde güncel halde tutmak ve operasyonel kolaylık ile birlikte zaman tasarrufu sağlamaktı. Kolay İK, bu beklentilerimizi karşılayan kolay ve hızlı bir sistem olarak hayatımıza girdi. 

Onboarding sürecinde herhangi bir sorumuz olduğunda Kolay İK ekibinin ulaşılabilir olması bizim için en büyük kolaylık oldu. Samimi ve çözüm odaklı yaklaşımları sayesinde herhangi bir problem ya da soru karşısında hızlı ve net çözümler ile destek alabildik.

Ekibe ait verilerin baz alındığı tüm konularda öncelikli kullanım alanımız Kolay İK. Aynı zamanda, aylık ve yıllık raporlar konusunda da tüm verileri Kolay İK üzerinden alıyoruz. Sistemin sunduğu çeşitli raporların ihtiyaca göre özelleştirilebilmesi, istediğimiz sonuçlara ulaşabilmemizi sağlıyor.Çalışma arkadaşlarımız ise en çok izin modülünü kullanıyorlar. Kolay İK, kolay ve hızlı bir sistem. Rahatça şekillendirebiliyoruz. En büyük artısının bu olduğunu düşünüyoruz. 

obilet için kendi alanında kullandığımız tek İK aracı, Kolay İK.  Ancak önceki İK araçları tecrübelerim ile kıyaslayacak olursak, Kolay İK’nın hızlı erişilebilir olması, anında destek tarafından cevap alabilmemiz ve uygulamanın yalın olması sistemin sunduğu özgün katkılar arasında sayılabilir.

No items found.

Diğer Kullanıcı Hikayeleri

👋
Hemen ücretsiz kullanmaya
başlayın, işinizi kolaylaştırın

Hiçbir kurulum ve kredi kartı gerektirmeden, personel yönetim yazılımını hemen 15 gün boyunca ücretsiz deneyin.

ÜCRETSİZ DENEYİN
Hemen ücretsiz kullanmaya
başlayın, işinizi kolaylaştırın

Hiçbir kurulum ve kredi kartı gerektirmeden, personel yönetim yazılımını hemen 15 gün boyunca ücretsiz deneyin.

ÜCRETSİZ DENEYİN