TAV

Tüm lokasyonlarımızda standardizasyonu sağlamak, operasyonel süreçleri hızlandırmak ve insan kaynakları alanında dijital dünyaya evrilmek için Kolay İK’ya yöneldik.

Sektör

Hava Yolları ve Havacılık

Çalışan

1.000+

Ülke

Türkiye

Tüm lokasyonlarımızda standardizasyonu sağlamak, operasyonel süreçleri hızlandırmak ve insan kaynakları alanında dijital dünyaya evrilmek için Kolay İK’ya yöneldik.

Suna Akgül

Suna Akgül - TAV Kıdemli İnsan Kaynakları Uzmanı

“Yurt dışı lokasyonlarındaki İK süreçlerinde, özellikle izin ve raporlamada, interaktif şekilde yürütebileceğimiz bir dijital İK çözümü arayışındaydık.”

Kolay İK öncesinde yurt dışındaki çalışanlarımız için tüm bilgileri, raporlamaları ve izin süreçlerimizi manuel olarak yürütmekteydik. Yurt dışı lokasyonlarındaki İK süreçlerinde, özellikle izin ve raporlamada, interaktif şekilde yürütebileceğimiz bir dijital İK çözümü arayışındaydık. Tüm lokasyonlarımızda standardizasyonu sağlamak, operasyonel süreçleri hızlandırmak ve dijital dünyaya evrilmek en büyük ihtiyaçlarımızdı. Bu ihtiyaçlar ışığında Kolay İK’ya yöneldik. 

Kolay İK sayesinde karmaşık ve zaman alan manuel süreçleri çok kısa sürede rahatlıkla sonuçlandırabiliyoruz. Böylece zamanımızı diğer İK süreçleri için çok daha verimli kullanabiliyoruz. 2019 yılından bu yana sistemi aktif bir şekilde kullanıyoruz.

Şirketimiz 20’den fazla ülkede faaliyet gösteriyor, tüm bu lokasyonlarda izin kuralları birbirinden oldukça farklı. Bu kuralların sisteme doğru aktarımı ve çalışanların çevrim içi platforma uyum süreci konusunda endişelerimiz vardı ancak ihtiyacımız olan tüm konularda tarafımıza atanmış olan Kullanıcı Memnuniyeti Yöneticisi ve tüm Kolay İK çalışanlarının hızlı ve çözüm odaklı yaklaşımları sayesinde endişelerimiz geride kaldı.

“İzin süreçleri uygulama kullanımından önce saatler sürerken Kolay İK sayesinde şu an tüm talep ve onay süreçlerini dakikalar içinde rahatlıkla tamamlıyoruz.”

Uzun zaman alan manuel doküman onayları yerine sistem üzerinden ilerleyerek çok daha kısa sürede sürecimizi tamamlıyoruz. Raporlamaların kontrol mekanizması sayesinde süreç takibini oldukça sağlıklı yürütüyoruz. Kişi kartları sayesinde ise çalışan bilgilerine kolaylıkla ulaşıyoruz. 

Kolay İK’da izin yönetimi bölümünü oldukça aktif kullanıyoruz. İzin süreçleri uygulama kullanımından önce saatler sürerken Kolay İK sayesinde şu an tüm talep ve onay süreçlerini dakikalar içinde rahatlıkla tamamlıyoruz.

Yurt dışı lokasyonlarımızda görev alan tüm çalışanlarımız da uygulamayı aktif şekilde kullanıyor. Bilgisayar dışında mobil uygulamadan da erişim sağlanabilmesi erişimimizi kolaylaştırıyor.

“Platformun arayüzü ve kullanımı oldukça basit kurgulanmış ve karmaşık içeriklerden uzak.”

Kolay İK’yı sektörümüzden diğer firmalara tavsiye ederiz. Kolay İK kullanıcı dostu bir sistem. Platformun arayüzü ve kullanımı oldukça basit kurgulanmış ve karmaşık içeriklerden uzak. Çözüm odaklı yaklaşımı ile ulaşılabilir, hızlı ve pratik destek ekibinin oluşu da ayrıştırıcı özelliklerden.

Kolay İK sunduğu pratik sistem ve gelişim odaklı yenilikleri ile iş hayatımızı kolaylaştırmaya devam ediyor.

No items found.

Diğer Kullanıcı Hikayeleri

👋
Hemen 15 gün ücretsiz deneyin

Hiçbir kurulum ve kredi kartı gerektirmeden kullanmaya başlayın.

ÜCRETSİZ DENEYİN
Hemen ücretsiz kullanmaya
başlayın, işinizi kolaylaştırın

Hiçbir kurulum ve kredi kartı gerektirmeden, personel yönetim yazılımını hemen 15 gün boyunca ücretsiz deneyin.

ÜCRETSİZ DENEYİN