Limagrain

Kolay İK’nın en çok kullandığımız özelliği, izin yönetimi. Özellikle Kolay İK öncesinde manuel yaptığımız bu takibi sistem üzerinden otomatik olarak yapmak iş yükümüzü büyük ölçüde azalttı. Aylık izin raporları tam olarak ihtiyacımıza karşılık veriyor.

Sektör

Tarım

Çalışan

110+ Çalışan

Ülke

Türkiye

Personelin kendi bilgilerine ulaşmak için İK departmanı ile sürekli olarak iletişime geçmek zorunda kalmaması hem personele hem de İK departmanımıza zaman kazandıran bir kolaylık.

AYŞEGÜL TÜRKUCU

Ayşegül Türkucu - Limagrain İnsan Kaynakları Müdürü

Kolay İK ile, sisteminizi kullanmakta olan Apsiyon firmasının çalışanlarından birinin tavsiyesi üzerine görüşmelere başladık. İlk etapta izin yönetimi ve personel özlük bilgilerinin takibinin kolaylığı dikkatimizi çekti. Personelin kendi bilgilerine ulaşmak için İK departmanı ile sürekli olarak iletişime geçmek zorunda kalmaması hem personele hem de İK departmanımıza zaman kazandıran bir kolaylık.

Onboarding sürecinde Kolay İK destek personeli büyük bir sabır ve özenle bizleri yönlendirdi. En zorlu süreçlerimizden biri olan izin bilgilerinin aktarılması konusunda gerekli tüm yönlendirmeler ve destek ile bu süreci rahat bir şekilde atlattık.

Kolay İK’nın en çok kullandığımız özelliği, izin yönetimi. Özellikle Kolay İK öncesinde manuel yaptığımız bu takibi sistem üzerinden otomatik olarak yapmak iş yükümüzü büyük ölçüde azalttı. Ayrıca, raporlama (kendi raporunu oluştur) özelliği, farklı bilgilere kolay ulaşmamızı sağlıyor. Aylık izin raporları tam olarak ihtiyacımıza karşılık veriyor.

Şu anda Kolay İK sistemi üzerinde tuttuğumuz bütün verileri daha öncesinde manuel olarak yürütüyorduk. Kolay İK bize zaman ve iş yükü açısından büyük avantaj sağladı. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarınız, sisteminizi sürekli olarak geliştirmeniz, çok kısa sürede yanıt veren bilgili ve güler yüzlü destek ekibiniz, Kolay İK ile devam etmemizi sağlayan değerler arasındadır. 

No items found.

Tüm Kullanıcı Hikayeleri

👋
Hemen ücretsiz kullanmaya
başlayın, işinizi kolaylaştırın

Hiçbir kurulum ve kredi kartı gerektirmeden, personel yönetim yazılımını hemen 15 gün boyunca ücretsiz deneyin.

ÜCRETSİZ DENEYİN
Start using it immediately,
move your business into the future
Privileges de Bridge Digital

Click to see the privileges of QNB Finansbank Digital Bridge Platform

GET INFORMATIE
Get to know Easy HR in 15 minutes

Determine when you are available and we will tell you about Easy HR practices

CREATE AN APPOINTMENT

Start using it now for free, make it easier

Try the personnel management software now for free for 15 days, with no setup and no credit card required.
TRY IT FOR FREE