Pierre Fabre

Kolay İK’yı tercih etme sebeplerimiz; arayüzünün basit ve anlaşılır olması, kullanım kolaylığı ve bulut yazılım olması nedeniyle fiyat performans üstünlüğü oldu.

Sektör

İlaç ve Dermokozmetik

Çalışan

130+

Ülke

Fransa

Arayüzünün sade ve basit olması, Destek kısmı, Kolay İK’nın en memnun kaldığımız yönleridir.

Özlem Özbek

Özlem Özbek - Pierre Fabre Kıdemli İnsan Kaynakları Uzmanı

Kolay İK ile tanışana kadar tüm İK verilerimizi manuel olarak tutmaktaydık. Bu durum işlerimizi oldukça yavaşlatıyor ve verilerin güvenliğini de garanti etmiyordu. Diğer yandan, tüm çalışanlarımızın ortak olarak kullandığı bir portalımız yoktu. Doğum günü ve yıl dönümü hatırlatmaları ve herkesin erişebildiği şirket takvimi uygulaması da iletişim bilgilerine kolayca ulaşabilmek ve ekiplerin birbirini takibi açısından oldukça faydalı oldu. Böylece Kolay İK ile ilk yolculuğumuza özlük bilgilerimizi dijitale taşımakla başladık. Kolay İK’ya geçişimizle birlikte süreçlerimizi tek bir portalda toplamak amacıyla izin sistemimizi de Kolay İK’ya taşıdık. Bu adımla birlikte özlük ve izin süreçlerimizi hızlı ve güvenli şekilde takip edebilmeye başladık.

Kolay İK’yı tercih etme sebeplerimiz; arayüzünün basit ve anlaşılır olması, kullanım kolaylığı ve bulut yazılım olması nedeniyle fiyat performans üstünlüğü oldu. Aynı şekilde uygulamanın telefon aplikasyonunun olması da saha çalışanlarımızın rahat kullanımı açısından bir diğer avantaj.

Veri aktarım sürecinde Kolay İK kullanıcı memnuniyeti uzmanımız gereken desteği sağladı. Uzmanımıza ulaşamadığımız durumlarda da canlı destek üzerinden hızlı şekilde sorunlarımıza çözüm bulabildik. Eskiden kullandığımız izin portalından aldığımız raporları Kolay İK izin modülüne entegre ederken birtakım uyuşmazlıklar oldu. Uzmanımızın sağladığı pratik öneriler ile bu uyuşmazlıklara çözümler bulabildik. Bugün geldiğimiz noktada, zaman içerisinde gelişen özellikleri sayesinde Kolay İK’nın düzgün işleyen, güvenilir bir izin takip sistemi olduğunu söyleyebilirim.

Arayüzünün sade ve basit olması, Destek kısmı, Kolay İK’nın en memnun kaldığımız yönleridir. Destek kısmındaki uzmanların, sorularımıza veya anlık sistem sorunlarımıza karşı proaktif ve çözüm odaklı yaklaşıma sahip olmaları bizim için oldukça önemli.

No items found.

Diğer Kullanıcı Hikayeleri

👋
Hemen 15 gün ücretsiz deneyin

Hiçbir kurulum ve kredi kartı gerektirmeden kullanmaya başlayın.

ÜCRETSİZ DENEYİN
Hemen ücretsiz kullanmaya
başlayın, işinizi kolaylaştırın

Hiçbir kurulum ve kredi kartı gerektirmeden, personel yönetim yazılımını hemen 15 gün boyunca ücretsiz deneyin.

ÜCRETSİZ DENEYİN