Delta Vana - Flow Management Company

Tüm verilerin elimizin altında ulaşılabilir olması ve kesintisiz sürdürülmesi birçok işimizi hızlandırdı.

Sektör

Endüstri & Otomasyon

Çalışan

30+

Ülke

Türkiye

20 yıldır iş hayatı içerisinde olan bir iş insanı olarak hızlı cevap, müşteri odaklı yaklaşım ve çözüme yönelik destek benim açımdan çok rahatlatıcı oldu.

Bilge Toraman

Bilge Toraman - Delta Vana İnsan Kaynakları Direktörü

Kolay İK ile Haziran 2019 döneminde tanıştık. Öncelikle anlaşma yapmadan önce deneme imkanını bize tanımaları güzel bir fırsattı. Deneme döneminde bizimle kullanıcılarına gösterdikleri tüm özeni, ilgiyi ve bilgiyi sundukları için anlaşmamızı yaptık.

Açıkçası 20 yıldır iş hayatı içerisinde olan bir iş insanı olarak hızlı cevap, müşteri odaklı yaklaşım ve çözüme yönelik destek benim açımdan çok rahatlatıcı oldu. Tüm bilgileri depolama imkanı bulmamız ve bunu çok kolay yapmamız ise teknolojinin gerçekten dönüştüğünün bir sonucu diyebilirim.

Performans değerlendirme, yetkinlik değerlendirme gibi yıllarca karmaşık olarak yönetilen yapıların sade ve ihtiyaca yönelik kullanıcı tarafından kolay test edilip kullanılması ise hem verimlilik hem de büyük kolaylık olarak görüyorum. Özellikle Covid-19 döneminde tüm verilerin elimizin altında ulaşılabilir olması ve kesintisiz sürdürülmesi birçok işimizi hızlandırdı.

Son sözüm ise yapıcı, iş birliği odaklı, kullanıcısına sahip çıkan ekibin samimi ve zamanında olan desteği. Adı gibi kolay bir program ve gerçekten umut vaat eden iyi bir insan kaynağı ekibiyle çalışmak için iyi bir fırsat olarak değerlendiriyorum. İyi ki varsınız ve yollarımız kesişti.

No items found.

Diğer Kullanıcı Hikayeleri

👋
Hemen 15 gün ücretsiz deneyin

Hiçbir kurulum ve kredi kartı gerektirmeden kullanmaya başlayın.

ÜCRETSİZ DENEYİN
Hemen ücretsiz kullanmaya
başlayın, işinizi kolaylaştırın

Hiçbir kurulum ve kredi kartı gerektirmeden, personel yönetim yazılımını hemen 15 gün boyunca ücretsiz deneyin.

ÜCRETSİZ DENEYİN