Colendi

Hızla büyüyen ekibimizin personel veri tabanı yönetimi, izin, masraf ve zimmet takibi gibi temel süreçlerini Kolay İK sayesinde tek platform ile takip edip interaktif bir şekilde yönetiyoruz.

Sektör

Finansal Hizmetler

Çalışan

100+

Ülke

Türkiye

Hızla büyüyen ekibimizin personel veri tabanı yönetimi, izin, masraf ve zimmet takibi gibi temel süreçlerini Kolay İK sayesinde tek platform ile takip edip interaktif bir şekilde yönetiyoruz.

Zuhal Dinçer

Zuhal Dinçer - Colendi İnsan Kaynakları Müdürü

Colendi, dijital platformlar üzerinden kullanıcılarına hizmet sunan bir start-up olarak başladığı yolculuğundan beri hızla büyüyen kadrosuyla İK personel yönetimi alanında güvenilir ve dijital bir çözüm ortağına ihtiyaç duyuyordu. Merkezi bir sistemin eksikliği, veri yönetimi, İK uygulamalarının yönetiminde zorluklar, uyumluluk problemleri ve iletişim sorunlarına neden olabiliyordu. Bu sorunlar, etkin insan kaynağı yönetiminin önünde önemli engeller oluşturmanın yanı sıra zaman ve kaynak kaybına da neden oluyordu. İK departmanı olarak, şirket kültürüne uyumlu ve dijital ihtiyaçlarımızı hızlı şekilde çözecek bir platform arayışına girdik. Bu arayışımız, Kolay İK ile tanışmamızı sağladı.

“İK süreçlerinde hayal ettiğimiz dijital dönüşümü gerçekleştirmiş olduk.”

Sektörden tanıdığımız bir şirket olan Kolay İK'yı incelediğimizde; çalışan verilerini yönetme, yeni çalışanları işe alma, çalışanlarla iletişim kurma ve iş kanunu yönetmeliklerine uyum sağlama noktasında ihtiyaçlarımızı karşıladığını gördük. Kullanıcı odaklı, hızlı ve yalın bir arayüze sahip olması kararımızı vermemizde etkili oldu. Böylece, İK süreçlerinde hayal ettiğimiz dijital dönüşümü gerçekleştirmiş olduk.

İyi bir başlangıç yapmak önemliydi ancak veri aktarımı konusunda endişelerimiz vardı. Müşteri Memnuniyet Uzmanımız sürekli bilgilendirmeler yaparak tüm geçişi hızlı, başarılı ve sorunsuz bir şekilde tamamlamamızı sağladı.

Hızla büyüyen ekibimizin personel veri tabanı yönetimi, izin, masraf ve zimmet takibi gibi temel süreçlerini Kolay İK sayesinde tek platform ile takip edip interaktif bir şekilde yönetiyoruz. İzin yönetimi ve raporlama en çok kullandığımız özellikler arasında. Kolay İK ile çalışan bilgilerine ve raporlara hızlıca erişebiliyoruz.

“Kolay İK, operasyonel süreçlerin kısalmasında çok büyük katkı sağladı.”

Kolay İK, operasyonel süreçlerin kısalmasında çok büyük katkı sağladı. İstediğimiz bilgilere çok daha kısa sürede ulaşabilme imkanı bulduk. Çalışana ait bilgilerin takibini artık daha güvenli bir şekilde yürütüyoruz. Mobil uygulamasının olmasının da verdiği avantajla tüm çalışanlarımız Kolay İK’yı rahatlıkla kullanabiliyor. Çalışanlar tarafından en çok izin yönetimi kullanılıyor.

Kolay İK’nın kullanıcı dostu, hızlı, dinamik ve sürekli kendini geliştiren özellikleri diğer İK yazılımlarından ayrışmasını sağlıyor. Performans değerlendirmeleri, hedef belirleme ve geri bildirim gibi çeşitli araçlar işte verimliliğin artması için kritik rol oynuyor. Bordrolama süreçlerinin takibini kolaylaştırması, eğitim ve çalışan ilişkileri tarafında sağlayacağı önemli katkılar mutlaka değerlendirilmeli.

No items found.

Diğer Kullanıcı Hikayeleri

👋
Hemen 15 gün ücretsiz deneyin

Hiçbir kurulum ve kredi kartı gerektirmeden kullanmaya başlayın.

ÜCRETSİZ DENEYİN
Hemen ücretsiz kullanmaya
başlayın, işinizi kolaylaştırın

Hiçbir kurulum ve kredi kartı gerektirmeden, personel yönetim yazılımını hemen 15 gün boyunca ücretsiz deneyin.

ÜCRETSİZ DENEYİN