BeeVision

Kolay İK evrak ve e-posta üzerinden manuel ilerleyen birçok sürecimizi hızlı ve dijital bir forma dönüştürdü. Hem daha çevreci hem de verimli bir iletişim akışı sağladı.

Sektör

İmalat

Çalışan

24

Ülke

Türkiye

Kolay İK evrak ve e-posta üzerinden manuel ilerleyen birçok sürecimizi hızlı ve dijital bir forma dönüştürdü. Hem daha çevreci hem de verimli bir iletişim akışı sağladı.

Gizem Gökoğlan

Gizem Gökoğlan - BeeVision İnsan ve Kültür Yöneticisi

"Yeni bir İK düzeni kurmak için geldiğim BeeVision'da Kolay İK ile çok daha akıcı bir sistem kurabileceğimize emindim." 

Kolay İK’dan önce özellikle yıllık izin takibiyle ilgili büyük sorunlar yaşıyorduk. Basılı belge kullanarak yürütülen izin takip süreçlerini dijital ortama taşımak bile uzun saatlerimizi alıyordu. 

Kolay İK'yı daha önceki iş tecrübelerimden tanıyordum. Yeni bir İK düzeni kurmak için geldiğim Beevision'da Kolay İK ile çok daha akıcı bir sistem kurabileceğimize emindim. Dijital Köprü’nün Kolay İK anlaşması ile de uygulamayı daha detaylı inceleme fırsatı bulduk. Bu durum geçiş sürecimizi çok hızlandırdı.

Kolay İK’nın sürekli kendini geliştiren ve dinamik bir yapısı var. Endişelerimiz ile ilgili ekip çok yapıcı bir tutuma sahip. Geliştirilebileceğini düşündüğümüz noktalarla ilgili Kullanıcı Memnuniyet Ekibi ile iletişim halinde kalabiliyoruz.

"Firma olarak Kolay İK'nın en çok talep butonunu aşındırıyoruz!" 

Ekibin birbiri ile iletişim halinde olması bizim için çok önemli. Firma içindeki esnek çalışma modelimiz ve ek izinlerimiz ekip arkadaşlarımızın iş planlaması yaparken bazı detayları takip etmelerini gerektiriyor. Kolay İK bu noktada sürecimizi çok hızlandırıyor. Hangi arkadaşlarımızın izinde, hangilerinin mesaide olduğunu ana sayfadan hızlıca takip edebiliyoruz.

Uygulama aynı zamanda evrak ve e-posta üzerinden ilerleyen birçok sürecimizi çok daha hızlı ve dijital bir forma dönüştürdü. Hem daha çevreci hem de verimli bir iletişim akışı sağladı. Şu sıralar özellikle mobil uygulamayı aktif olarak kullanıyoruz. Mobil uygulamanın sade ve temiz arayüzü, kullanımı daha da kolaylaştırarak çok daha hızlı ve mobil olmamızı sağlıyor. 

Ekip arkadaşlarımızın Kolay İK’ya geçişi çok hızlı ve sorunsuz gerçekleşti. Daha önceki iş deneyimlerinde Kolay İK ile tanışmış olan arkadaşlarımız için bir geçiş değil aslında devam söz konusu oldu. 

"Kolay İK insan kaynaklarındaki deneyimi sayesinde sektörel alandaki birçok soruna kolay, dijital ve akıcı bir çözüm sağlıyor." 

Yaptığı iş birlikleri ile her geçen gün hizmet yelpazesini genişletiyor. Biz de Beevision olarak işe alım süreçlerimizi Kolay İK'nın bünyesine kattığı işe alım ve aday takip uygulaması Talentics ile yürütüyoruz. Geliştirme ile ilgili taleplerimize de içtenlikle geri dönüş alıyoruz. 

Kolay İK yaşayan bir uygulama, her adımda güzel başarılar elde etmesini temenni ediyorum.

Kullanıcı Favorileri 🌟

✅️ Mobil uygulama
✅️ İzin yönetimi 
✅️ Aday takip sistemi
✅️ Dinamik yapı

No items found.

Diğer Kullanıcı Hikayeleri

👋
Hemen 15 gün ücretsiz deneyin

Hiçbir kurulum ve kredi kartı gerektirmeden kullanmaya başlayın.

ÜCRETSİZ DENEYİN
Hemen ücretsiz kullanmaya
başlayın, işinizi kolaylaştırın

Hiçbir kurulum ve kredi kartı gerektirmeden, personel yönetim yazılımını hemen 15 gün boyunca ücretsiz deneyin.

ÜCRETSİZ DENEYİN