KAFT

Performans gelişim değerlendirmelerimizi manuel olarak paylaşımlı fakat çevrimdışı sistem ile gerçekleştiriyorduk. Sonuç vermeyen sıkıcı ve uzun formlardan, verimsiz süreçlerden her zaman kaçındık ancak online bir sistemimiz yoktu. Artık Kolay İK performans değerlendirme modülü ile tüm Performans Gelişim süreçlerimizi daha rahat kurgulayabileceğiz.

Sektör

E-ticaret & Tasarım

Çalışan

30+

Ülke

Türkiye

Ekibin kendi bilgilerine istediği zaman ulaşabilmesi, farklı cihazlardan mobil erişim sağlayabilmesi Kolay İK’nın ilgimizi çeken özelliklerinden.

Gökçe Gökkurt

Gökçe Gökkurt - KAFT İnsan Kaynakları Yöneticisi

İK süreçlerini dinamik ve interaktif şekilde yürütebileceğimiz bir dijital İK çözümü arayışındaydık; KAFT’ın dinamizmine cevap verebilecek, etkin kullanıcı deneyimi sunan bir platform arıyorduk. Ekibin kendi bilgilerine istediği zaman ulaşabilmesi, farklı cihazlardan mobil erişim sağlayabilmesi Kolay İK’nın ilgimizi çeken özelliklerindendi.

Onboarding sürecinde, kullanıcı memnuniyet uzmanımızın da yönlendirmesiyle veri aktarımını kolaylıkla gerçekleştirdik. Bu süreçte bilgi akışı ve ulaşılabilirlik önemliydi. Herhangi bir zorlukla karşılaşmadık.

Kolay İK’da en çok izin yönetimi ve rapor alanlarını kullanıyoruz. KAFT’ın farklı izin çeşitlerine göre izin alanını özel olarak dizayn edebiliyoruz. Rapor fonksiyonu da aynı şekilde; istediğimiz verileri bir araya getirerek ihtiyacımız olan raporları elde edebiliyoruz.

Kolay İK’nın sürekli gelişime ve iyileştirmelere açık olması, ihtiyaçlarımıza çevik yanıt vermesi yola Kolay İK ile devam etmemize etki eden unsurlardan en önemlileri oldu. Start-up ruhunu da seviyoruz.

Performans gelişim değerlendirmelerimizi manuel olarak paylaşımlı fakat çevrim dışı sistem ile gerçekleştiriyorduk. Sonuç vermeyen sıkıcı ve uzun formlardan, verimsiz süreçlerden her zaman kaçındık ancak online bir sistemimiz yoktu. Artık Kolay İK performans değerlendirme modülü ile tüm Performans Gelişim süreçlerimizi daha rahat kurgulayabileceğiz.

No items found.

Diğer Kullanıcı Hikayeleri

👋
Hemen ücretsiz kullanmaya
başlayın, işinizi kolaylaştırın

Hiçbir kurulum ve kredi kartı gerektirmeden, personel yönetim yazılımını hemen 15 gün boyunca ücretsiz deneyin.

ÜCRETSİZ DENEYİN
Hemen ücretsiz kullanmaya
başlayın, işinizi kolaylaştırın

Hiçbir kurulum ve kredi kartı gerektirmeden, personel yönetim yazılımını hemen 15 gün boyunca ücretsiz deneyin.

ÜCRETSİZ DENEYİN