ANDRITZ Hydro

Kolay İK’nın onay kurguları sayesinde artık onay süreçlerini çok çabuk sonlandırıyoruz.

Sektör

Mühendislik

Çalışan

200+

Ülke

Avusturya

Kolay İK’nın onay kurguları sayesinde artık onay süreçlerini çok çabuk sonlandırıyoruz.

Çağdaş Erişkin

Çağdaş Erişkin - ANDRITZ Hydro İnsan Kaynakları Müdürü

“Kolay İK ile iş hayatımız kolaylaştı.”

Kolay İK'dan önce, personel yönetim süreçlerimizi oldukça manuel bir şekilde yürütüyorduk. İzin, mesai ve puantaj gibi süreçleri Excel üzerinden takip etmek, ekstra bir efor ve zaman harcamamıza neden oluyordu. Bu durum, iş yükümüzü artırmanın yanı sıra hata yapma riskimizi de yükseltiyordu.

Dünya çapında 250 farklı lokasyonda, 29.000 çalışanı olan, Avusturya merkezli bir mühendislik şirketiyiz. Türkiye’de bulunan 200 civarı çalışanımızla birlikte, personel yönetim süreçlerini dijitalleştirmek için Kolay İK yazılımını tercih ettik.

“Verimi artırdı, hata payını sıfıra indirdi”

Kolay İK'yı kullanmaya başladıktan sonra, tüm personel yönetim süreçlerimiz tek bir platformda birleşti. Bu sayede, manuel işlemlere harcadığımız zamanı azaltarak daha verimli bir şekilde çalışmaya başladık. İş yükümüz önemli ölçüde azaldı ve hata yapma riskimiz de ortadan kalktı.

“Kolay İK’nın onay kurguları sayesinde artık onay süreçlerini çok çabuk sonlandırıyoruz.” 

Geçiş yapmadan önce, izin ve mesai gibi ıslak imza gerektiren onay aşamalarında yöneticilere ulaşmak zaman alıyor, süreç içinde istenmeyen gecikmelere neden oluyordu. Ancak Kolay İK'nın onay kurguları sayesinde artık bu tür süreçleri hızla sonlandırabiliyoruz.

Kolay İK, verilerimizi güvenli bir şekilde depolayarak bilgi güvenliğini sağlıyor. Bu güvenin yanı sıra, Kolay İK ekibi müşteri desteği konusunda da oldukça başarılı. Her türlü sorumuzda hızlı ve çözüm odaklı bir şekilde destek alabiliyoruz.

Kolay İK'yı kullanmayı her şirkete tavsiye ederiz. Personel yönetim süreçlerini dijitalleştirmek ve iş verimliliğini artırmak isteyen şirketler için ideal bir çözüm sunuyor.

No items found.

Diğer Kullanıcı Hikayeleri

👋
Hemen 15 gün ücretsiz deneyin

Hiçbir kurulum ve kredi kartı gerektirmeden kullanmaya başlayın.

ÜCRETSİZ DENEYİN
Hemen ücretsiz kullanmaya
başlayın, işinizi kolaylaştırın

Hiçbir kurulum ve kredi kartı gerektirmeden, personel yönetim yazılımını hemen 15 gün boyunca ücretsiz deneyin.

ÜCRETSİZ DENEYİN