Penti

Kolay İK ile çalışmanın en keyifli yanlarından biri de iyi bir müşteri deneyimi hizmeti sunmasıdır.

Sektör

Perakende

Çalışan

3000+

Ülke

Türkiye

Tüm performans değerlendirme sürecimizi Kolay İK üzerinden gerçekleştirip sistem üzerinden elde etmiş olduğumuz bilgiler ile tüm raporlamalarımızı gerçekleştiriyoruz.

Müge Tuğcu

Müge Tuğcu - Penti Kıdemli Çalışan Mutluluğu ve Kurumsal Dönüşüm Müdürü

Penti olarak dijitalleşme yolculuğumuzda start-uplarla iş birliği yapmayı da tercih ediyoruz. Girişimci ruhun ön planda olduğu bu yapıların Penti’nin dinamizmi ve şirket kültürü ile daha kolay uyumlandığına inanıyoruz. Kolay İK ile de yollarımız ilk olarak bu şekilde kesişti. Yenilikçi ve kendini geliştirmeye, sürekli öğrenmeye ve büyümeye açık olması bizim için çok kıymetli iş birliği motivasyonu sağladı. Aynı zamanda web tabanlı bir uygulama olması, ara yüzlerinin son derece iyi bir deneyim sunması ve dinamik olması da dikkatimizi çeken konular olmuştu.

Kolay İK ile çalışmanın en keyifli yanlarından biri de iyi bir müşteri deneyimi hizmeti sunmasıdır. Onboarding sürecinde sürekli bilgilendirmeler yaparak süreçlerimizi hızlı ve yalın bir şekilde dijitale geçirdiler, veri aktarımı konusunda da biz hiç yorulmadık, tüm geçişi Kolay İK ile birlikte yaptık.

Bizler Kolay İK’nın aktif olarak Performans Değerlendirme modülünü kullanıyoruz. Tüm performans değerlendirme sürecimizi Kolay İK üzerinden gerçekleştirip sistem üzerinden elde etmiş olduğumuz bilgiler ile tüm raporlamalarımızı gerçekleştiriyoruz.

Biz Penti’de her zaman yeniliğin peşinden koşarız, sürekli gelişime inanır tüm iş süreçlerimizi bu kurguda planlarız. Kolay İK’nın yeni özellikler geliştirerek sunduğu uygulamaları, temposu ve hızı tam bize göre. Diğer taraftan ihtiyaçlarımızın dinlenerek bizlere hızlıca çözümle gelinmesi işbirliğimizi etkileyen en önemli unsur.

No items found.

Diğer Kullanıcı Hikayeleri

👋
Hemen ücretsiz kullanmaya
başlayın, işinizi kolaylaştırın

Hiçbir kurulum ve kredi kartı gerektirmeden, personel yönetim yazılımını hemen 15 gün boyunca ücretsiz deneyin.

ÜCRETSİZ DENEYİN
Hemen ücretsiz kullanmaya
başlayın, işinizi kolaylaştırın

Hiçbir kurulum ve kredi kartı gerektirmeden, personel yönetim yazılımını hemen 15 gün boyunca ücretsiz deneyin.

ÜCRETSİZ DENEYİN