Naz Teknik

İnsan kaynakları süreçlerimizde Kolay İK ile birlikte düzensizlikten düzene bir evrim yaşadık!

Sektör

İş Sağlığı Güvenliği

Çalışan

75+

Ülke

Türkiye

İnsan kaynakları süreçlerimizde Kolay İK ile birlikte düzensizlikten düzene bir evrim yaşadık!

Alptekin Balaban

Alptekin Balaban - Naz Teknik Kurucu & CEO

İnsan kaynakları süreçlerimizde Kolay İK ile birlikte düzensizlikten düzene bir evrim yaşadık! 

Kolay İK ile tanışmadan önce özellikle izin ve harcama süreçlerimiz çok karmaşık ve düzensiz ilerliyordu. Bu alanlarda yaşadığımız takip ve kontrol problemleri bizi sürekli başarısız oluyormuş hissine sevk ediyordu. 

Bu yüzden 2016 yılında İK süreçlerimizi destekleyecek bir çözüme ihtiyacımız olduğuna karar verdik ve Kolay İK Personel Yönetimi uygulaması ile tanıştık. Uygulamanın problemlerimize yönelik sunduğu özellikler iş birliği kararımızı etkileyen en önemli faktörlerdi.

Kolay İK ile çalışmaya başlamadan önce en büyük endişemiz böyle bir yazılıma geçmenin yaratacağı vakit kaybıydı. Ancak Kolay İK'nın esnek yapısı ve müşteri odaklı yaklaşımı tüm bu endişelerimizi giderdi.

Kolay İK kullanmaya başladıktan sonra en çok faydalandığımız özellikler izin ve harcama oldu. Bu süreçlerdeki kontrol mekanizmaları ve geçmiş verilere erişim imkanı işlerimizi büyük ölçüde kolaylaştırdı. İnsan kaynakları süreçlerimizde Kolay İK ile birlikte düzensizlikten düzene bir evrim yaşadık. Geçmiş verilere erişebilmek ve büyük resmi görebilmek gerçekten harika oldu!

İsmi ile özdeşleşen yapısı nedeniyle Kolay İK çalışanlarımız tarafından hemen benimsendi.

Genelde bu tarz geçiş süreçlerinde şikayetler alırız ancak Kolay İK ismi ile özdeşleşen yapısı nedeniyle çalışanlarımızın işlerini kolaylaştırdığı ve bunun daha ilk adımda hissettirdiği için hemen benimsendi. İzin ve harcama süreçlerinin daha düzenli, anlaşılır ve takip edilebilir olması onların da işlerini kolaylaştırdı.

Çoğu İK işlevinin özellikle de ülkemizde yeni veya anlaşılmayan kısımları var. Bunu büyük kurumların İK konusunda ne kadar zorlandıklarını gördüğümüzde daha da iyi anlıyoruz. Kolay İK tüm bu anlaşmazlıkları basit yöntemlerle çözüyor. Sunduğu faydaları göz önünde bulundurarak Kolay İK’yı diğer firmalara gönül rahatlığıyla tavsiye ederiz. 

Kullanıcı Favorileri 🌟

✅️ İzin yönetimi 
✅️ Avans yönetimi
✅️ Kullanım kolaylığı
✅️ Kullanıcı Memnuniyet Ekibi

No items found.

Diğer Kullanıcı Hikayeleri

👋
Hemen 15 gün ücretsiz deneyin

Hiçbir kurulum ve kredi kartı gerektirmeden kullanmaya başlayın.

ÜCRETSİZ DENEYİN
Hemen ücretsiz kullanmaya
başlayın, işinizi kolaylaştırın

Hiçbir kurulum ve kredi kartı gerektirmeden, personel yönetim yazılımını hemen 15 gün boyunca ücretsiz deneyin.

ÜCRETSİZ DENEYİN