Veni Vidi Göz

Çok lokasyonlu bir tıp merkezi grubu olarak Kolay İK sayesinde süreçlerimiz sadeleşti.

Sektör

Sağlık

Çalışan

550

Ülke

Türkiye

Çok lokasyonlu bir tıp merkezi grubu olarak Kolay İK sayesinde süreçlerimiz sadeleşti.

Merve Korkmaz Özdem

Merve Korkmaz Özdem - Veni Vidi Göz İnsan Kaynakları Sorumlusu

"Çok lokasyonlu bir tıp merkezi grubu olarak Kolay İK sayesinde süreçlerimiz sadeleşti."

Kolay İK ile tanışmadan önce, tüm İK süreçlerimiz manuel olarak yönetiliyordu. Excel dosyaları ve e-posta hatırlatmaları ile yürütmeye çalıştığımız bu işlemlerde hem zaman hem de iş gücü kaybı yaşıyorduk. Çalışanlarımız izin formlarını manuel doldurdukları için kağıt israfının yanı sıra bu evrakları arşivlemek de epey zamanımızı alıyordu. 

İzin formu doldurmayı unutan çalışanların takibi ve izin bakiye durumları derken hata oranı yüksek bir döngü içerisindeydik. Türkiye'nin farklı illerinde bulunan çok lokasyonlu bir tıp merkezi grubu olarak Kolay İK sayesinde süreçlerimiz sadeleşti ve basit kullanım avantajıyla artık çalışanlarımız da izin taleplerini kolaylıkla yapabilir hale geldi.

Yaşadığımız bu olumsuz deneyimler bir program kullanma ihtiyacımızı gündeme getirdi. İK’nın dijitalleşmesi için ilk defa atacağımız bu adım, kullanacağımız programın kolay ve anlaşılır olmasını gerektiriyordu. İşte tam da bu noktada süreçlerimizi Kolay İK ile yönetmeye karar verdik.

"Kolay İK kullanmaya başladıktan sonra iş gücü ve zamandan kar ederek diğer İK süreçlerimize odaklanma imkanı bulduk."

İzin modülü şu an Kolay İK’da en çok yararlandığımız özellikler arasında. İzin bakiye takibi, raporlama ve izin mutabakat formları gibi özellikler işlerimizi kolaylaştırarak bize olumlu fayda sağladı. Kolay İK kullanmaya başladıktan sonra iş gücü ve zamandan kar ederek diğer İK süreçlerimize daha fazla odaklanma imkanı bulduk.

Ekip arkadaşlarımız geçisin ilk zamanlarında online (çevrim içi) izin talebinde bulunmaya alışkın olmadıkları için talepler unutulabiliyordu ancak çalışanlarımız kısa sürede adapte oldu. Hem hızlıca taleplerine geri dönüş alabildikleri hem de verilerine kolay ulaşım sağlayabildikleri için de Kolay İK’yı severek kullanıyorlar.

İnsan kaynakları süreçlerimizi kolay ve güvenilir bir şekilde yürütmemize yardımcı olduğu için Kolay İK'yı diğer firmalara tavsiye ederiz. 

Kullanıcı Favorileri 🌟

✅️ İzin bakiye takibi
✅️ Hazır mutabakat formları
✅️ Esnek ve çeşitli çalışma stillerine uyumluluk
✅️ Talep - onay kurguları
✅️ Kolay kullanım

No items found.

Diğer Kullanıcı Hikayeleri

👋
Hemen 15 gün ücretsiz deneyin

Hiçbir kurulum ve kredi kartı gerektirmeden kullanmaya başlayın.

ÜCRETSİZ DENEYİN
Hemen ücretsiz kullanmaya
başlayın, işinizi kolaylaştırın

Hiçbir kurulum ve kredi kartı gerektirmeden, personel yönetim yazılımını hemen 15 gün boyunca ücretsiz deneyin.

ÜCRETSİZ DENEYİN