Pierre Fabre

Kolay İK’yı tercih etme sebeplerimiz; arayüzünün basit ve anlaşılır olması, kullanım kolaylığı ve bulut yazılım olması nedeniyle fiyat performans üstünlüğü oldu.

Sektör
İlaç & Dermokozmetik
Çalışan
130+ Çalışan
Ülke
Fransa
Uygulamalar
  • Personel

“Arayüzünün sade ve basit olması, Destek kısmı, Kolay İK’nın en memnun kaldığımız yönleridir.”

Özlem Özbek

Özlem Özbek – Kıdemli İnsan Kaynakları Uzmanı

Kolay İK ile tanışana kadar tüm İK verilerimizi manuel olarak tutmaktaydık. Bu durum işlerimizi oldukça yavaşlatıyor ve verilerin güvenliğini de garanti etmiyordu. Diğer yandan, tüm çalışanlarımızın ortak olarak kullandığı bir portalımız yoktu. Doğum günü ve yıldönümü hatırlatmaları ve herkesin erişebildiği şirket takvimi uygulaması da iletişim bilgilerine kolayca ulaşabilmek ve ekiplerin birbirini takibi açısından oldukça faydalı oldu. Böylece Kolay İK ile ilk yolculuğumuza özlük bilgilerimizi dijitale taşımakla başladık. Kolay İK’ya geçişimizle birlikte süreçlerimizi tek bir portalda toplamak amacıyla izin sistemimizi de Kolay İK’ya taşıdık. Bu adımla birlikte özlük ve izin süreçlerimizi hızlı ve güvenli şekilde takip edebilmeye başladık.

Kolay İK’yı tercih etme sebeplerimiz; arayüzünün basit ve anlaşılır olması, kullanım kolaylığı ve bulut yazılım olması nedeniyle fiyat performans üstünlüğü oldu. Aynı şekilde uygulamanın telefon aplikasyonunun olması da saha çalışanlarımızın rahat kullanımı açısından bir diğer avantaj.

Veri aktarım sürecinde Kolay İK kullanıcı memnuniyeti uzmanımız gereken desteği sağladı. Uzmanımıza ulaşamadığımız durumlarda da canlı destek üzerinden hızlı şekilde sorunlarımıza çözüm bulabildik. Eskiden kullandığımız izin portalından aldığımız raporları Kolay İK izin modülüne entegre ederken birtakım uyuşmazlıklar oldu. Uzmanımızın sağladığı pratik öneriler ile bu uyuşmazlıklara çözümler bulabildik. Bugün geldiğimiz noktada, zaman içerisinde gelişen özellikleri sayesinde Kolay İK’nın düzgün işleyen, güvenilir bir izin takip sistemi olduğunu söyleyebilirim.

Arayüzünün sade ve basit olması, Destek kısmı, Kolay İK’nın en memnun kaldığımız yönleridir. Destek kısmındaki uzmanların, sorularımıza veya anlık sistem sorunlarımıza karşı proaktif ve çözüm odaklı yaklaşıma sahip olmaları bizim için oldukça önemli.

Diğer Kullanıcı Hikayeleri

Hemen kullanmaya başlayın, işinizi geleceğe taşıyın
Ücretsiz deneyin

Kurulum gerektirmeden kendi demo hesabınızı oluşturun, Kolay İK'yı tanıyın

Ücretsiz Deneyin
Dijital Köprü ayrıcalıkları

QNB Finansbank Dijital Köprü kampanyası ayrıcalıklarını görmek için tıklayın

Bilgi Alın