Apsiyon

Bize her şeyden önce operasyonel süreçlerimizde büyük kolaylık ve zaman tasarrufu sağladığı için Kolay İK ile iş birliğimizi uzun yıllardır sürdürüyoruz.

Sektör

Teknoloji

Çalışan

100+

Ülke

Türkiye

Bize her şeyden önce operasyonel süreçlerimizde büyük kolaylık ve zaman tasarrufu sağladığı için Kolay İK ile iş birliğimizi uzun yıllardır sürdürüyoruz.

Hande Erener Gürani

Hande Erener Gürani - Apsiyon İnsan Kaynakları Müdürü

“Operasyonu bol süreçler öyle rahat takip edilebiliyordu ki, ben de kolaylıkla adapte oldum.” 

Apsiyon’da çalışmaya başladığımda şirket zaten Kolay İK kullanıyordu. Kolay İK’yı bu sayede deneyimleme fırsatım oldu. İzin ve masraf yönetimi, zimmet süreçleri, personel özlük bilgilerinin kayıt edilmesi gibi operasyonu bol süreçler öyle rahat takip edilebiliyordu ki, ben de kolaylıkla adapte oldum. 

İnsan kaynakları profesyonelleri için özlük bilgilerinin güncel şekilde kayıt altına alınması, izin yönetimi, masraf kontrolleri, İK raporlamaları gibi konular operasyonu oldukça bol işlerdir. Bu tür süreçleri bir sistem olmadan takip etmeye çalıştığınızda hata yapma oranı çok yükseldiği gibi zaman yönetimi de imkansız hale gelir. Kolay İK kolay, rahat ve eğlenceli ekranları ile bizi çok ciddi bir operasyondan kurtardı. 

“Sağladığı zaman tasarrufu ile İK ekibi olarak pek çok farklı işimize odaklanabiliyoruz.”

Kolay İK kullandığımız için manuel olarak takip etmesi zor olan birçok sürecimiz otomatikleşmiş oldu. İzin girişleri, kalan izin bakiyelerinin takibi, personel giriş-çıkışları, yönetim raporlamaları, masraf ve zimmet yönetimlerini yaparken çok hız kazandık. Buradaki zaman tasarrufumuz ile İK ekibi olarak pek çok farklı işimize odaklanabiliyoruz. 

Kolay İK’nın oldukça kolay ve anlaşılır ekranları sayesinde işlemlerimizi rahatlıkla ve çok kısa sürede yapabiliyoruz. Mobil uygulaması sayesinde de bilgisayar başında olmadığımız zamanlarda dahi işlemlerimizi dakikalar içinde bitirebiliyoruz. Bize her şeyden önce operasyonel süreçlerimizde büyük kolaylık ve zaman tasarrufu sağladığı için Kolay İK ile iş birliğimizi uzun yıllardır sürdürüyoruz. 

“Bilgisayar başında olmadığımız zamanlarda dahi işlemlerimizi dakikalar içinde bitirebiliyoruz.”

Düzenli olarak yönetimimize yapmamız gereken raporlamalar için Kolay İK’nın Raporlar alanını çok kullanıyoruz. Personel listelerimiz, işe giriş-çıkış sayılarımız, turnover oranlarımız, şirketimizin demografik bilgileri, izin kullanım bilgileri gibi raporlar her ay düzenli olarak takip ettiğimiz alanlar. 

Apsiyon’da her bir çalışanımız rahatlıkla Kolay İK’yı kullanabiliyor. Şirkete yeni başlayan arkadaşlarımız için de sistem kullanımı hakkında eğitim veriyoruz. Böylece otomatik olarak tüm süreçlerini Kolay İK üzerinden takip edebiliyorlar. Çalışanlarımız kendi özlük bilgilerini sistem üzerinden güncelleyebildikleri gibi, izin ve masraf süreç takiplerini de rahatlıkla kendileri yapabiliyorlar. 

Kolay İK yıllar içerisinde çok gelişti ve ürün olarak hep daha iyiye gitti. Kolay İK’nın pek çok farklı ihtiyacı tek çatı altında çözebilen bir ürün olduğunu düşünüyorum.

No items found.

Diğer Kullanıcı Hikayeleri

👋
Hemen ücretsiz kullanmaya
başlayın, işinizi kolaylaştırın

Hiçbir kurulum ve kredi kartı gerektirmeden, personel yönetim yazılımını hemen 15 gün boyunca ücretsiz deneyin.

ÜCRETSİZ DENEYİN
Hemen ücretsiz kullanmaya
başlayın, işinizi kolaylaştırın

Hiçbir kurulum ve kredi kartı gerektirmeden, personel yönetim yazılımını hemen 15 gün boyunca ücretsiz deneyin.

ÜCRETSİZ DENEYİN