Delta Vana – Flow Management Company

Tüm verilerin elimizin altında ulaşılabilir olması ve kesintisiz sürdürülmesi birçok işimizi hızlandırdı.

Sektör
Endüstri & Otomasyon & Bakım & Onarım
Çalışan
30+ Çalışan
Ülke
Türkiye
Uygulamalar
  • Performans
  • Personel

“20 yıldır iş hayatı içerisinde olan bir iş insanı olarak hızlı cevap, müşteri odaklı yaklaşım ve çözüme yönelik destek benim açımdan çok rahatlatıcı oldu.”

Bilge Toraman

Bilge Toraman – Delta Vana İnsan Kaynakları Direktörü

Kolay İK ile Haziran 2019 döneminde tanıştık. Öncelikle anlaşma yapmadan önce deneme imkanını bize tanımaları güzel bir fırsattı. Deneme döneminde bizimle kullanıcılarına gösterdikleri tüm özeni, ilgiyi ve bilgiyi sundukları için anlaşmamızı yaptık.

Açıkcası 20 yıldır iş hayatı içerisinde olan bir iş insanı olarak hızlı cevap, müşteri odaklı yaklaşım ve çözüme yönelik destek benim açımdan çok rahatlatıcı oldu. Tüm bilgileri depolama imkanı bulmamız ve bunu çok kolay yapmamız ise teknolojinin gerçekten dönüştüğünün bir sonucu diyebilirim.

Performans değerlendirme, yetkinlik değerlendirme gibi yıllarca karmaşık olarak yönetilen yapıların sade ve ihtiyaca yönelik kullanıcı tarafından kolay test edilip kullanılması ise hem verimlilik hem de büyük kolaylık olarak görüyorum. Özellikle Covid-19 döneminde tüm verilerin elimizin altında ulaşılabilir olması ve kesintisiz sürdürülmesi birçok işimizi hızlandırdı.

Son sözüm ise yapıcı, işbirliği odaklı, kullanıcısına sahip çıkan ekibin samimi ve zamanında olan desteği. Adı gibi kolay bir program ve gerçekten umut vaat eden iyi bir insan kaynağı ekibiyle çalışmak için iyi bir fırsat olarak değerlendiriyorum. İyi ki varsınız ve yollarımız kesişti.

Diğer Kullanıcı Hikayeleri

Hemen kullanmaya başlayın, işinizi geleceğe taşıyın
Ücretsiz deneyin

Kurulum gerektirmeden kendi demo hesabınızı oluşturun, Kolay İK'yı tanıyın

Ücretsiz Deneyin
Dijital Köprü ayrıcalıkları

QNB Finansbank Dijital Köprü kampanyası ayrıcalıklarını görmek için tıklayın

Bilgi Alın