obilet.com

Aylık ve yıllık raporlar konusunda da tüm verileri Kolay İK üzerinden alıyoruz. Sistemin sunduğu çeşitli raporların ihtiyaca göre özelleştirilebilmesi, istediğimiz sonuçlara ulaşabilmemizi sağlıyor.

Sektör
Bilgi Teknolojileri
Çalışan
190+ Çalışan
Ülke
Türkiye
Uygulamalar
  • Personel

“Samimi ve çözüm odaklı yaklaşımları sayesinde herhangi bir problem ya da soru karşısında hızlı ve net çözümler ile destek alabildik.”

Rojda Özen

Rojda Özen – obilet.com İnsan Kaynakları Müdürü

Bizim için öncelikli ihtiyaçlar; planladığımız büyüme karşısında tüm ekip verilerini bir sistemde toplayabilmek, veriyi güvenli bir yerde güncel halde tutmak ve operasyonel kolaylık ile birlikte zaman tasarrufu sağlamaktı. Kolay İK, bu beklentilerimizi karşılayan kolay ve hızlı bir sistem olarak hayatımıza girdi. 

Onboarding sürecinde herhangi bir sorumuz olduğunda Kolay İK ekibinin ulaşılabilir olması bizim için en büyük kolaylık oldu. Samimi ve çözüm odaklı yaklaşımları sayesinde herhangi bir problem ya da soru karşısında hızlı ve net çözümler ile destek alabildik.

Ekibe ait verilerin baz alındığı tüm konularda öncelikli kullanım alanımız Kolay İK. Aynı zamanda, aylık ve yıllık raporlar konusunda da tüm verileri Kolay İK üzerinden alıyoruz. Sistemin sunduğu çeşitli raporların ihtiyaca göre özelleştirilebilmesi, istediğimiz sonuçlara ulaşabilmemizi sağlıyor.Çalışma arkadaşlarımız ise en çok izin modülünü kullanıyorlar. 

Kolay İK, kolay ve hızlı bir sistem. Rahatça şekillendirebiliyoruz. En büyük artısının bu olduğunu düşünüyoruz. 

OBİLET için kendi alanında kullandığımız tek İK aracı, Kolay İK.  Ancak önceki İK araçları tecrübelerim ile kıyaslayacak olursak, Kolay İK’nın hızlı erişilebilir olması, anında destek tarafından cevap alabilmemiz ve uygulamanın yalın olması sistemin sunduğu özgün katkılar arasında sayılabilir.

Diğer Kullanıcı Hikayeleri

Hemen kullanmaya başlayın, işinizi geleceğe taşıyın
Ücretsiz deneyin

Kurulum gerektirmeden kendi demo hesabınızı oluşturun, Kolay İK'yı tanıyın

Ücretsiz Deneyin
Dijital Köprü ayrıcalıkları

QNB Finansbank Dijital Köprü kampanyası ayrıcalıklarını görmek için tıklayın

Bilgi Alın