tr
Lütfen bir dil seçin

Marjinal Porter Novelli

Kolay İK’da en çok faydalandığımız alan performans yönetimi uygulaması, rapor alabilme ve raporları kendin oluştur bölümü. Diğer menüsüne çalışanlarla ilgili resmi evrakların yüklenmesi de dijital arşivleme açısından çok değerli bir alan.

Sektör
İletişim
Çalışan
50+ Çalışan
Ülke
Türkiye
Uygulamalar
  • Performans
  • Personel

“Kolay İK öncesinde performans değerlendirmeyi uzun formlarla yapıyorduk, Kolay İK’nın modülü ile daha hızlı ve verimli olarak değerlendirme yapabiliyoruz artık.”

Serpil Güzel Ün

Serpil Güzel Ün – Marjinal Porter Novelli Marka Direktörü, CHRO

Dijitalleşme sürecinde Kolay İK modülüne geçmek şirketimiz ve çalışanlar için çok değerli bir adım oldu. Özellikle çalışanlarımızın özlük bilgilerinin bir arada toplanması, her bir kullanıcının sadece kendi bilgilerini görmesi açısından çok güvenli bir girişim. Aramıza yeni katılan yeni Marjinallilerin yeni bilgilerini tanımlayıp kendilerini de bu sürece dahil etmek kolaylık sağlıyor.

Verilerimizin Kolay İK’ya aktarımı ve tüm süreçlerin dijital platforma taşınması sürecinde Kolay İK ekibinin çok yardımı oldu. Gerek öncesindeki ürün demosunu içeren eğitimler gerekse destek.kolayik.com/tr menüsü aradığımız soruların yanıtını vermesi açısından çok kolaylaştırıcı oluyor. Çözemediğimiz konularda ise destek şifresi ile online destek alabilmek çok faydalı oluyor.

Kolay İK’da en çok faydalandığımız alan performans yönetimi uygulaması, rapor alabilme ve raporları kendin oluştur bölümü. Diğer menüsüne çalışanlarla ilgili resmi evrakların yüklenmesi de dijital arşivleme açısından çok değerli bir alan. Çalışanlar ise en yoğun izin taleplerinde kullanıyorlar.

Kolay İK öncesinde performans değerlendirmeyi uzun formlarla yapıyorduk, Kolay İK’nın modülü ile daha hızlı ve verimli olarak değerlendirme yapabiliyoruz artık.

Çeşitli yazı ve veri işlem programları ile verimsizce tutulan veriler yerine Kolay İK’nın sunduğu yenilikçi, kolay ve çalışanların adaptasyonunu hızlıca gerçekleştirebildiğimiz online süreçten oldukça mutluyuz. Teşekkürler Kolay İK.

Diğer Kullanıcı Hikayeleri

Hemen kullanmaya başlayın, işinizi geleceğe taşıyın
Ücretsiz deneyin

Kurulum gerektirmeden kendi demo hesabınızı oluşturun, Kolay İK'yı tanıyın

Ücretsiz Deneyin
15 dakikada Kolay İK'yı tanıyın

Müsait olduğunuz zamanı belirleyin, size Kolay İK uygulamalarını anlatalım

Randevu Oluşturun