tr
Lütfen bir dil seçin

Fazla Gıda

Takımımızın büyümesi ile birlikte özlük süreçleri yönetimi, şirket içi dökümantasyon ve bilgi akışının sağlanması, izin yönetimi gibi aşamaları düzenli olarak takip edebileceğimiz dijital çözüm önerileri aramaya başladık. Bu aşamada, önceliklendirdiğimiz bütün sorunlara çözüm üreten Kolay İK ile karşılaştık.

Sektör
Teknoloji
Çalışan
40+ Çalışan
Ülke
Türkiye
Uygulamalar
  • Performans
  • Personel

“Kolay İK’nın bize sunduğu en büyük katkı, bizim gibi bir teknoloji şirketine çalışanlarımıza yönelik tüm süreçleri tek bir noktadan takip edebileceğimiz dijital bir İK uygulaması sunmasıdır. ”

Pamir Yanık

Pamir Yanık – Fazla Gıda Proje Müdürü

2020 yılı itibari ile takımımızı önemli ölçüde büyüttük. Takımımızın büyümesi ile birlikte özlük süreçleri yönetimi, şirket içi dökümantasyon ve bilgi akışının sağlanması, izin yönetimi gibi aşamaları düzenli olarak takip edebileceğimiz dijital çözüm önerileri aramaya başladık. Bu aşamada, önceliklendirdiğimiz bütün sorunlara çözüm üreten Kolay İK ile karşılaştık.

Verilerimizin adım adım aktarılması, her aşamada birebir destek sağlanması, sorun yaşadığımız her anda hızlı cevap alabilmemiz onboarding sürecimizi kolaylaştırdı.

Kolay İK’yı öncelikli olarak özlük belgesi ve izin yönetim süreçleri için kullanıyoruz. Takvim, şirketi içi dökümantasyon gibi diğer özelliklerini de kullanmaktayız. İlk aşamada çalışanlar için izin yönetimi ve takvim uygulamaları ile tüm ekibin programlarına tek bir noktadan erişebilmesi iletişim ve günlük iş süreçlerine önemli ölçüde katkıda bulundu.

Kolay İK platformu destek aradığımız her konuda çözüm önerisi sunuyor; buna ek olarak, platformu isteklerimize ve şirket politikalarımıza göre düzenleyebilmemiz ve sunduğu ek uygulamalar da çalışan deneyimi ve mutluluğu açısından önemli bir faktör.

Kolay İK’nın bize sunduğu en büyük katkı, bizim gibi bir teknoloji şirketine çalışanlarımıza yönelik tüm süreçleri tek bir noktadan takip edebileceğimiz dijital bir İK uygulaması sunmasıdır.  

Diğer Kullanıcı Hikayeleri

Hemen kullanmaya başlayın, işinizi geleceğe taşıyın
Ücretsiz deneyin

Kurulum gerektirmeden kendi demo hesabınızı oluşturun, Kolay İK'yı tanıyın

Ücretsiz Deneyin
Dijital Köprü ayrıcalıkları

QNB Finansbank Dijital Köprü kampanyası ayrıcalıklarını görmek için tıklayın

Bilgi Alın