Personel

Performans

Vardiya

Ücret Değerlendirme

Performans

Vardiya

Ücret Değerlendirme

Kolay İK Sözleşme ve Politikalar

Elektronik Haberleşme Kuralları ve Politikası

Kapsam

Kolay İK, iç ve dış elektronik yazışmalarını kanun hükümlerine ve TS ISO IEC 27001:2013 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemleri ile Kalite Yönetim Standardı olan TS EN ISO 9001:2008 yaklaşımlarına uygun olarak yapar.

Kurallar

Bu mesaj (ve ekleri) gizli bilgi içermektedir ve sadece gönderilen kişiye yöneliktir. Bu e-postanın muhatabı değilseniz veya içeriği ile ilginiz yoksa, Şirketimizin onayı olmaksızın bu mesajın okunması, değiştirilmesi, kopyalanması, üçüncü kişilere açıklanması, yayınlanması, ifşa edilmesi veya iletilmesi yasaktır. Bu mesajın gönderilmek istendiği kişi değilseniz (ya da bu e-posta’yı yanlışlıkla aldıysanız), lütfen yollayan kişiyi hemen haberdar ediniz ve mesajı sisteminizden derhal siliniz. E-posta iletiminin güvenli veya hatasız olduğunun garantisi olmadığından geç veya eksik iletim veya içerik ve bilgilerde eksiklik, kayıp, değişiklik veya virüs olabilir. Bu nedenle, bu mesajın iletiminden dolayı, gönderen, içerikteki hata, eksiklik, doğruluğun ve gizliliğin ihlalinden veya bu yolla bilgi paylaşımı, iletimi, depolanması gibi herhangi bir kullanımından hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu mesajın içeriği yazarına ait olup, Kolay Yazılım A.Ş.’nin görüşlerini içermeyebilir.

Bu mesajın içeriğinde geçen Şirketimizin ad veya namına yaratılan fikri ve sınai haklar Şirketimize ait olup, maddi ve manevi tüm hakları Kolay Yazılım AŞ’de saklıdır.

Disclaimer

This message (including any attachments) contains confidential information and is intended only for the individual named. If you are not the named addressee or not related to the content of this message, you are forbidden to read, disseminate, distribute, copy, reproduce or modify this mail by our Company. Please notify the sender immediately if you have received this e-mail by mistake and delete this e-mail from your system. E-mail transmission can not be guaranteed to be secure or error-free as the mail may arrive late or incomplete or the information could be intercepted, corrupted, lost, destroyed, amended, or contain viruses. The sender, therefore, does not accept liability for any errors, loss of integrity or confidentiality, or omissions in the contents of this Message or for the information transmission, reception, storage or use of such in any way whatsoever, which arise as a result of e-mail transmission. Any opinions expressed in this message are those of the author and may not necessarily reflect the opinions of Kolay Yazılım A.Ş.
Copyright in documents created by or on behalf of Kolay Yazılım A.Ş. remains vested in us, and we assert all of our moral and intellectual property rights.

👋
Hemen 15 gün ücretsiz deneyin

Hiçbir kurulum ve kredi kartı gerektirmeden kullanmaya başlayın.

ÜCRETSİZ DENEYİN
Hemen ücretsiz kullanmaya
başlayın, işinizi kolaylaştırın

Hiçbir kurulum ve kredi kartı gerektirmeden, personel yönetim yazılımını hemen 15 gün boyunca ücretsiz deneyin.

ÜCRETSİZ DENEYİN