SMG

Kolay İK’yı SMG'de kullanmaya başlayınca duydum. Şimdiye kadar bodro süreciyle entegre olmuş farklı ERP'lerin İK modüllerini kullanmış olduğum için çok sıcak bakmamıştım. Ancak adı ile bu kadar uyumlu bir sistem ile karşılaşacağımı ummamıştım gerçekten.

Sektör
Dijital Müzik Yayıncılığı
Çalışan
70+ Çalışan
Ülke
Türkiye
Uygulamalar
  • Personel

“SMG’de tam zamanlı, yarı zamanlı, çağrı usulü gibi çok çeşitli çalışma şekilleri mevcut ve Kolay İK’da bunu kaydedebilecek “çalışma takvim”i alanı olması çok güzel.”

Gül Gürer Alimgil

Gül Gürer Alimgil – SMG Kurucu Ortak

Kolay İK’yı SMG’de kullanmaya başlayınca duydum. Şimdiye kadar bodro süreciyle entegre olmuş farklı ERP’lerin İK modüllerini kullanmış olduğum için çok sıcak bakmamıştım. Ancak adı ile bu kadar uyumlu bir sistem ile karşılaşacağımı ummamıştım gerçekten.

Öncelikle Kolay İK’da personel yönetimi ve izin modülünü aktif kullanıma geçirdik. Hem çalışan hem de İK için kullanımı çok pratik. Teknik ekip çok yardımcı ve hızlı destek veriyor.

SMG’de tam zamanlı, yarı zamanlı, çağrı usulü gibi çok çeşitli çalışma şekilleri mevcut ve Kolay İK’da bunu kaydedebilecek “çalışma takvim”i alanı olması çok güzel.

Raporlama kısmı da çok pratik ve yararlı, çalışan dönüşüm raporunu bile kolayca alabiliyorsunuz. Şirket içi yönetmelikler olsun, İK süreçleri ve akış şemaları olsun ilgili dosyaları sisteme yükleyebilmek de ayrı bir kolaylık. Böylece İK ile ilgili ortak bir alan kendiliğinden yaratılmış oluyor.

Organizasyon şemasını da görüntüleyebilmek çok yardımcı oluyor. Ayrıca Kolay İK’nın kendini yenileyebilen ve ortama uyum sağlayan bir yapısı var, kısa çalışma dönemi için kullanılacak alanlar yaratması gibi.

Diğer Kullanıcı Hikayeleri

Hemen kullanmaya başlayın, işinizi geleceğe taşıyın
Ücretsiz deneyin

Kurulum gerektirmeden kendi demo hesabınızı oluşturun, Kolay İK'yı tanıyın

Ücretsiz Deneyin
Dijital Köprü ayrıcalıkları

QNB Finansbank Dijital Köprü kampanyası ayrıcalıklarını görmek için tıklayın

Bilgi Alın