tr
Lütfen bir dil seçin

Doğal Hayatı Koruma Vakfı

Kolay İK, Performans Değerlendirme uygulamasının sağladığı kullanım kolaylığı ve raporlama özellikleri ile operasyonel süreçlerimizi hızlandırıyor.

Sektör
Sivil Toplum Kuruluşu
Çalışan
40+ Çalışan
Ülke
Türkiye
Uygulamalar
  • Performans
  • Personel

“Kolay İK bizlere kullanıcı dostu bir sistem sunuyor. ”

İlke Çaylı

İlke Çaylı – Doğal Hayatı Koruma Vakfı İnsan Kaynakları Danışmanı

Yaklaşık iki yıl önce izin takibi için Kolay İK ile çalışmaya başladık. Kullanım kolaylığı ve sağladığı raporlama gibi özellikleri sayesinde Performans Değerlendirme modülünü de kullanmaya karar verdik.

İK departmanı olarak Kolay İK’da izin yönetimi ve izin kullanımına dair raporlar ve performans değerlendirme uygulamalarını aktif olarak kullanıyoruz. Ayrıca, yıl dönümü ve doğum günü gibi hatırlatmaları ile Kolay İK bizlere kullanıcı dostu bir sistem sunuyor. 

Kolay İK, sahip olduğu basit ve yalın arayüzle herkesin rahatlıkla kullanabileceği bir yapı olmasıyla iş birliğimizi devamlı kılıyor. Kolay İK, iş süreçlerimizi yürütmemizde çok kolaylık sağlıyor. Daha önce kullandığım interaktif İK sistemi ile kıyasladığımda Kolay İK’nın daha hızlı, basit ve kullanışlı bir sistem olduğunu düşünüyorum. 

Kolay İK öncesinde performans değerlendirme süreçlerimizi evraklar üzerinden manuel olarak yürütmekteydik; ancak kağıt sarf tüketimi konusunda Vakıf olarak gösterdiğimiz hassasiyet ve operasyonel süreçleri hızlandırma ihtiyacımız sebepleri ile Kolay İK’ya yöneldik.

Diğer Kullanıcı Hikayeleri

Hemen kullanmaya başlayın, işinizi geleceğe taşıyın
Dijital Köprü ayrıcalıkları

QNB Finansbank Dijital Köprü Platformu'nun ayrıcalıklarını görmek için tıklayın

Bilgi Alın
15 dakikada Kolay İK'yı tanıyın

Müsait olduğunuz zamanı belirleyin, size Kolay İK uygulamalarını anlatalım

Randevu Oluşturun