tr
Lütfen bir dil seçin

Remax Türkiye

Tüm çalışanlar izin ve fazla mesai girişlerini kolaylıkla sistem üzerinden yapabiliyorlar ve İK departmanımızın girişleri takibi de raporlar üzerinden oldukça kolay oluyor.

Sektör
Gayrimenkul
Çalışan
30+ Çalışan
Ülke
Türkiye
Uygulamalar
  • Personel

“Kolay İK’da en değerli bulduğumuz özellikler; hız, pratiklik ve ulaşılabilirlik. Bu zamana kadar kullandığımız diğer İK araçlarına nazaran Kolay İK, sunduğu pratik sistem kullanımı ile diğerlerinden ayrışıyor.”

Funda Karakaş

Funda Karakaş – Remax Türkiye İnsan Kaynakları Direktörü

Kolay İK sistemi ile tanışmamız bölge direktörümüzün önerisi ile oldu. Tüm personel işlemlerinin (izin, fazla mesai, rapor vb.) sistematik bir şekilde yürütülebilmesi ve sisteminizin pratik kullanımı tercih sebebimiz olmuştur.

Onboarding sürecimiz genel olarak problemsiz geçti. Kolay İK ekibi tarafından onboarding sürecinde teknik destek verildi ve her aşamada ulaşılabilir olma politikanız süreçleri kolaylaştırdı.

Tüm çalışanlar izin ve fazla mesai girişlerini kolaylıkla sistem üzerinden yapabiliyorlar ve İK departmanımızın girişleri takibi de raporlar üzerinden oldukça kolay oluyor. Ek olarak, çalışanların doğum günü kutlamaları için de yine sistem üzerinden takipler yapılmakta.

Kolay İK’da en değerli bulduğumuz özellikler; hız, pratiklik ve ulaşılabilirlik. Bu zamana kadar kullandığımız diğer İK araçlarına nazaran Kolay İK, sunduğu pratik sistem kullanımı ile diğerlerinden ayrışıyor.

Diğer Kullanıcı Hikayeleri

Hemen kullanmaya başlayın, işinizi geleceğe taşıyın
Dijital Köprü ayrıcalıkları

QNB Finansbank Dijital Köprü Platformu'nun ayrıcalıklarını görmek için tıklayın

Bilgi Alın
15 dakikada Kolay İK'yı tanıyın

Müsait olduğunuz zamanı belirleyin, size Kolay İK uygulamalarını anlatalım

Randevu Oluşturun