tr
Lütfen bir dil seçin

Evreka

İnsan Kaynakları literatürü için güvenilir bilgi sağlamanız çok kıymetli. Doğru bilinen yanlış çok ve bu konu için dinamik bir ekibin ağzından yazılan/hazırlanan dokümanlar öne çıkmanızı sağlıyor. Başka hiçbir çalıştığımız şirketin İKahve’si yok!

Sektör
Atık Yönetimi
Çalışan
50 Çalışan
Ülke
Türkiye
Uygulamalar
  • Personel

“Kimin ne zaman izinde olduğunun kolay bir şekilde görülmesi, şirket içi koordinasyona özellikle uzaktan çalıştığımız bu dönemde katkı sağlıyor.”

Şevval Uslu

Şevval Uslu – Evreka Talent Ekibi Yöneticisi

Hızla büyüyen ekibimizin personel yönetimini çok fazla zaman harcamadan halletmek istiyorduk. Ekip büyüdükçe bizim de bu konudaki hassasiyetimiz arttı. Sektörden tanıdığımız bir şirket olan Kolay İK ile müşteri olarak tanışmamız bu şekilde oldu. Kolay izin takibi ve hızlı elde ettiğimiz raporlar bizim ilk ilgimizi çeken noktaları olmuştu diyebilirim.

Kullanıcı Memnuniyeti Yöneticimiz Asuman Hanım aktivasyon süresince çok yardımcı oldu; aslında çok basit bir süreç, göz korkutmasın. Hızlı bir şekilde içerden veriyi toplayıp aktardık ve kullanmaya başladık. Ekip çok ilgili ve anlayışlı zaten, en ufak bir problemde hızlıca yardımcı oluyorlar. 

Benim en çok kullandığım modül, izin takibi diyebilirim. İnanılmaz kolay ve basit. Çalışanlarımızın da hepsi izin takibinin Kolay İK ile yapılmasından epey memnunlar. Ortak takvimden haftalık gelen mailler de çok faydalı ve ekip tarafından da seviliyor. Kimin ne zaman izinde olduğunun kolay bir şekilde görülmesi, şirket içi koordinasyona özellikle uzaktan çalıştığımız bu dönemde katkı sağlıyor. Doğum günü takibi de çok seviliyor, Evreka’da hiçbir doğum günü pas geçilmez. 🙂

Müşteri ile ilgilenen ve dinleyen bir ekibinizin olması müşteri gözünden epey değerli. Bunun dışında İnsan Kaynakları literatürü için de güvenilir bilgi sağlamanız da çok kıymetli. Doğru bilinen yanlış çok ve bu konu için dinamik bir ekibin ağzından yazılan/hazırlanan dokümanlar öne çıkmanızı sağlıyor.

Kullanımı inanılmaz basit ve sade. Bir de başka hiçbir çalıştığımız şirketin İKahve’si yok! Size hızlıca ulaşabilmemiz, ürünün basit ve direkt olarak problem çözen ve sürekli gelişen bir yapıda olması beni şu an epey tatmin ediyor.

Diğer Kullanıcı Hikayeleri

Hemen kullanmaya başlayın, işinizi geleceğe taşıyın
Ücretsiz deneyin

Kurulum gerektirmeden kendi demo hesabınızı oluşturun, Kolay İK'yı tanıyın

Ücretsiz Deneyin
15 dakikada Kolay İK'yı tanıyın

Müsait olduğunuz zamanı belirleyin, size Kolay İK uygulamalarını anlatalım

Randevu Oluşturun