tr
Lütfen bir dil seçin

Güle Güle Trafik ve Toplu Taşıma

Kolay İK

Küresel bir salgın haline gelen koronavirüse karşı topyekün girişilen etkin mücadelenin bir parçası olarak çalışma şeklimizi 13 Mart günü “bir süreliğine” değiştirmiştik ve tüm çalışma arkadaşlarımızla evlerimizden hizmet verme kararı almıştık.

Pandemi süreci her şirket gibi bizim de çalışma şeklimizi değiştirdi. 13 Mart’tan bu yana evden çalışan Kolay İK Takımı olarak, hayatımızdan trafiği ve toplu taşımayı çıkarmayı, yollarda harcadığımız zamanı kendimize ayırmayı ve daha düşük stres seviyesiyle çalışmayı amaçlayarak, ‘pandemi bitse bile’ tamamiyle evden çalışma kararı aldık.

🤔 Peki ya ofis?

Ofisimizin küçük bir bölümü açık kalmaya devam edecek. Ayrıca dileyen takım arkadaşlarımız Türkiye’deki 10 farklı şehirde 37 adet bulunan eOfis’leri ücretsiz olarak kullanabilecek.

Ekip olarak her ne kadar evden çalışmayı hızlı benimsesek de her köşesinde emeğimiz olan ofisimizi özleyeceğiz. Daha önce Instagram hesabımızda paylaştığımız ofisimizden birkaç fotoğrafı aşağıya bıraktık. 💙

Artık tamamiyle evdeyiz! 🏠
Yeni ofisimiz olan evlerimizden daha güzel fotoğraflar ile burada olacağız. Çok yakında bir arada olduğumuz fotoğraflarımızda buluşmak dileğiyle. 🙏

Personel Yönetim Yazılımı

Hemen kullanmaya başlayın, işinizi geleceğe taşıyın
Ücretsiz deneyin

Kurulum gerektirmeden kendi demo hesabınızı oluşturun, Kolay İK'yı tanıyın

Ücretsiz Deneyin
15 dakikada Kolay İK'yı tanıyın

Müsait olduğunuz zamanı belirleyin, size Kolay İK uygulamalarını anlatalım

Randevu Oluşturun