Personel Yönetim Yazılımı Fiyatları

Çalışan sayınıza uygun paketi seçin, Kolay İK'yı hiçbir taahhüt olmadan kullanın, kullandığınız kadarını ödeyin.

50 çalışana kadar aylık 49₺ + KDV

Sonraki her yeni 50 çalışan için aylık + 50₺ + KDV

Sıkça Sorulan Sorular

Kolay İK'yı denemek için kredi kartı bilgimi girmeli miyim?

Hayır. Kolay İK'yı 15 gün boyunca herhangi bir bağlayıcılık olmaksızın ve kredi kartınızı girmeksizin ücretsiz kullanabilirsiniz.

Deneme süresince hangi özellikleri kullanabilirim?

Deneme süresince Kolay İK'nın tüm özelliklerini kullanabilir, ekibimizin desteğinden herhangi bir sınır olmaksınız yararlanabilirsiniz.

Çalışan sayım artarsa nasıl paket değiştireceğim?

Abonelik paketiniz yenileceği zaman çalışan sayınıza uygun pakete otomatik geçiş yaparsınız ve ücretlendirmeniz yeni pakete göre olur. Sizin herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur.

Aboneliğimi nasıl yenileyebilirim?

Kredi kartınızı tanımladıysanız aboneliğiniz otomatik olarak yenilenecek ve paket ücreti kredi kartınızdan tahsil edilecektir. Eğer EFT/Havale ile ödeme yaptıysanız paket bitiş tarihine doğru sizinle irtabata geçilir.

Banka kartı ile ödeme yapabilir miyim?

Hayır. Eğer aylık paket kullanacaksanız kredi kartı ile yıllık paket kullanacaksanız da kredi kartı ya da EFT/Havale ile ödeme yapabilirsiniz.

Aboneliğimi nasıl iptal edebilirim?

Aboneliğinizi iptal etmek istediğinizde bizimle 0 212 951 06 61 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz. Biz de size iptal ve dışarı veri aktarma konusunda yardımcı olalım.

Havale ya da EFT yoluyla ödeme yapabilir miyim?

Seçtiğiniz paketi yıllık ödemek isterseniz EFT/Havale ile ödeme yapabilirsiniz. EFT/Havale işlemi ile abone olmak için 0 212 951 06 61 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Para transferini gerçekleştirdikten sonra hesabınız hemen etkinleştirilir.

Kredi kartı bilgilerimi saklıyor musunuz?

Kredi kartı bilgileriniz Kolay İK tarafından kesinlikle saklanmamaktadır. Tüm ödeme işlemleri BDDK tarafından ödeme sistemleri lisansı verilmiş olan iyzico tarafından gerçekleşitirilir. Ödeme ve güvenlik ile ilgili sorularınızla ilgili her zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Deneme sürem bitince ne olacak?

Herhangi bir paket seçseniz dahi Kolay İK'yı ilk 15 gün ücretsiz kullanırsınız. Deneme süreniz bittiğinde bir paket aldıysanız ücretlendirmeniz başlar. Eğer satın almadıysanız hesaba giriş yapabilir fakat sistemi kullanamazsınız. Deneme süresi içerisinde girdiğiniz veriler ise kullanımınız için sizi bekler.

Başka sorum varsa?

Kolay İK'nın fiyatlandırılması ve kullanımı ile ilgili soruları her zaman bize sağ altta yer alan yardım alanından sorabilir ya da bizi hafta içi mesai saatleri içerisinde 0 212 951 06 61 numaralı telefondan arayabilirsiniz. Biz destek için her zaman buradayız.