tr
Lütfen bir dil seçin

Bu bir performans değerlendirme değildir

Tunca Üçer
Ceci n’est pas une pipe, René Magritte

Zor günlerden geçiyoruz. Her zamankinden daha fazla birbirimize destek olmamız lazım. Şirketlerin insan kaynaklarına dokunanlar olarak sorumluluğumuz büyük; yönetim kurullarının, patronların, yöneticilerin olduğu kadar çalışma arkadaşlarımızın da gözümüz üstünde.

Ne zaman tamamen normale döneceğiz?
Ne zaman çalışma ortamımıza döneceğiz?
Şirketimiz ortaya çıkan yeni duruma hazır mı?
Yöneticilerimiz hazırlar mı?

Bu noktada Kolay İK olarak biz de tüm insan kaynakları profesyonellerine yardımcı olmak istedik. Tüm kullanıcılarımıza Performans Değerlendirme uygulamamızı 1 ay süresince ücretsiz açarak, içerisine bu süreçte kullanacağınızı umduğumuz şablonları ekledik.

Magritte yukarıda gördüğünüz eserinde basbayağı bir pipo çiziminin altına “Ceci n’est pas une pipe. / Bu bir pipo değildir.” yazmıştı. Amacı pipo ile pipo resminin aynı şey olmadığını vurgulamaktı. Tabii ki resim pipo gibi görünüyordu ama piponun kendisi değildi sadece onu işaret ediyordu.

Kolay İK hesaplarınıza girdiğinizde Uygulamalar altında yer alan Performans Değerlendirme uygulamamızın tüm çalışanlarınız için açık olduğunu göreceksiniz.

Uygulama altına 5 adet şablon yerleştirdik. Tabii ki bu şablonların altında yer alan sorular, performans yönetiminin parçası olan birer değerlendirme değiller. Sizin ve çalışma arkadaşlarınızın yaşamlarını kolaylaştıracak birer soru setiler.

COVID-19 sonrası ücretsiz performans değerlendirme sorularına buradan ulaşabilirsiniz.

Kolay İK Yönetici Ortak

Hemen kullanmaya başlayın, işinizi geleceğe taşıyın
Dijital Köprü ayrıcalıkları

QNB Finansbank Dijital Köprü Platformu'nun ayrıcalıklarını görmek için tıklayın

Bilgi Alın
15 dakikada Kolay İK'yı tanıyın

Müsait olduğunuz zamanı belirleyin, size Kolay İK uygulamalarını anlatalım

Randevu Oluşturun