Paylaşın!
İçindekiler 📝

Bu bir performans değerlendirme değildir

June 11, 2020

0 Dakika
Bu bir performans değerlendirme değildir

Zor günlerden geçiyoruz. Her zamankinden daha fazla birbirimize destek olmamız lazım. Şirketlerin insan kaynaklarına dokunanlar olarak sorumluluğumuz büyük; yönetim kurullarının, patronların, yöneticilerin olduğu kadar çalışma arkadaşlarımızın da gözümüz üstünde.

  • Ne zaman tamamen normale döneceğiz?
  • Ne zaman çalışma ortamımıza döneceğiz?
  • Şirketimiz ortaya çıkan yeni duruma hazır mı?
  • Yöneticilerimiz hazırlar mı?

Bu noktada Kolay İK olarak biz de tüm insan kaynakları profesyonellerine yardımcı olmak istedik. Tüm kullanıcılarımıza Performans Değerlendirme uygulamamızı 1 ay süresince ücretsiz açarak, içerisine bu süreçte kullanacağınızı umduğumuz şablonları ekledik.

Magritte yukarıda gördüğünüz eserinde basbayağı bir pipo çiziminin altına “Ceci n’est pas une pipe. / Bu bir pipo değildir.” yazmıştı. Amacı pipo ile pipo resminin aynı şey olmadığını vurgulamaktı. Tabii ki resim pipo gibi görünüyordu ama piponun kendisi değildi sadece onu işaret ediyordu.

Ceci n’est pas une pipe. / Bu bir pipo değildir.

Kolay İK hesaplarınıza girdiğinizde Uygulamalar altında yer alan Performans Değerlendirme uygulamamızın tüm çalışanlarınız için açık olduğunu göreceksiniz.

Uygulama altına 5 adet şablon yerleştirdik. Tabii ki bu şablonların altında yer alan sorular, performans yönetiminin parçası olan birer değerlendirme değiller. Sizin ve çalışma arkadaşlarınızın yaşamlarını kolaylaştıracak birer soru setiler.

COVID-19 sonrası ücretsiz performans değerlendirme sorularına buradan ulaşabilirsiniz.

👋
Hemen 15 gün ücretsiz deneyin

Hiçbir kurulum ve kredi kartı gerektirmeden kullanmaya başlayın.

ÜCRETSİZ DENEYİN
Hemen ücretsiz kullanmaya
başlayın, işinizi kolaylaştırın

Hiçbir kurulum ve kredi kartı gerektirmeden, personel yönetim yazılımını hemen 15 gün boyunca ücretsiz deneyin.

ÜCRETSİZ DENEYİN