Kärcher Türkiye

Renkli, kolay anlaşılır ve kullanıcı dostu arayüzü ile tüm çalışanların direnç göstermeden, severek kullanmasını sağlayan Kolay İK insan kaynakları profesyonellerinin de iş yükünü ciddi oranda azaltmakta ve zaman tasarrufu sağlamaktadır.

Sektör

Üretim

Çalışan

150+

Ülke

Almanya

Bordro modülü, sağlamış olduğu zaman tasarrufu ve esnek yapısı ile hem çalışanların hem İnsan Kaynakları ekibinin yüzünü güldürüyor.

Özkan Yıldırım

Özkan Yıldırım - Kärcher Türkiye İnsan Kaynakları Yöneticisi

Renkli, kolay anlaşılır ve kullanıcı dostu ara yüzüyle tüm çalışanların direnç göstermeden, severek kullanmasını sağlayan, çalışanlarda gerçekten günümüz dünyasına uygun bir platformda iş yaptıkları hissiyatı veren Kolay İK, sadece çalışanlar için değil çok fazla operasyonel iş yükü altında kalan İnsan Kaynakları profesyonellerinin de iş yükünü ciddi oranda azaltmakta ve zaman tasarrufu sağlamaktadır.

Özellikle bordro modülü, sağlamış olduğu zaman tasarrufu ve esnek yapısı ile hem çalışanların hem İnsan Kaynakları ekibinin yüzünü güldürmektedir.

Kolay İK'nın sadece birkaç dakika içinde aylık bordro ve e-bildirgeleri oluşturmasının yanı sıra her çalışanın kendi hesabından istediği zaman bordrosunu görüntüleyebiliyor olması, yöneticilerin departmanlarıyla ilgili birçok rapora anında erişebilmesinden, sorunsuz izin yönetimi modülüne kadar birçok alanda bizlere iş yapma kolaylığı sunduğunu  söyleyebilirim.

No items found.

Diğer Kullanıcı Hikayeleri

👋
Immediately to use for free
get started, make your job easier

Try the personnel management software now for free for 15 days, with no setup and no credit card required.

TRY IT FOR FREE
Hemen ücretsiz kullanmaya
başlayın, işinizi kolaylaştırın

Hiçbir kurulum ve kredi kartı gerektirmeden, personel yönetim yazılımını hemen 15 gün boyunca ücretsiz deneyin.

ÜCRETSİZ DENEYİN

Start using it now for free, make it easier

Try the personnel management software now for free for 15 days, with no setup and no credit card required.
TRY IT FOR FREE