Sıkça Sorulan Sorular

Kolay İK tam olarak nedir?

Kolay İK şirketinizin ve çalışanlarınızın bilgilerini basit ve güvenilir bir arayüz ile yönetmenizi sağlayan çevrimiçi bir yazılımdır. İzin, eğitim, bordro, harcama, zimmet, özlük bilgileri gibi birçok konuda şirket çalışanlarına dair bilgi ve süreçleri rahatça ve güvenli bir şekilde yönetebilmenizi sağlar.

Bilgisayarıma herhangi bir yazılım veya program kurmam gerekiyor mu?

Hayır, bilgisayarınıza herhangi ek bir yazılım veya program kurmanız gerekmez. Sadece modern bir tarayıcıya (Chrome, Firefox, Safari gibi) sahip olmanız yeterlidir. Kolay İK mevcut bilgisayarlarınızın tarayıcısı üzerinde sorunsuz şekilde çalışabilir. Kurulum yapılan yazılımlar gibi işletim sistemi, sürümü veya donanım bağımlı değildir.

Kolay İK’yı hangi şirketler kullanabilir?

İnsan kaynakları ve personel yönetimi süreçlerini dijitalleştirmek ve optimize etmek için uygun fiyatlı bir çözüm arayan her şirket Kolay İK’yı kullanabilir. Kolay İK’nın mevcut özellikleri Türkiye’deki yasal mevzuatlar dikkate alınarak geliştirilmiştir ve devamlı güncellenmektedir.

Kolay İK'da şu anda hangi özellikler var?

Koay İK'ya sürekli yeni özellikler ekliyoruz; aynı zamanda mevcut özelliklerimizi de sizden gelen geri bildirimlerle iyileştiriyoruz. Kolay İK'da şu anda faydalanabileceğiniz özellikler şimdilik şu şekilde:

Kolay İK'yı nasıl satın alabilirim?

15 günlük ücretsiz deneme süreniz boyunca ya da bittikten sonra hesabınıza giriş yaparak kredi kartınızı tanımlayabilirsiniz. Dilerseniz EFT ve havale ile de ödeme yapabilirsiniz.

Aboneliğimi nasıl iptal edebilirim?

Eğer ücretsiz deneme süresindeyken Kolay İK hesabınıza kredi kartı tanımlamazsanız deneme süresi bittiğinde hesabınız iptal olur. Kolay İK'ya aylık/yıllık abone olduysanız iptal etmek için tek yapmanız gereken kredi kartınızı sistemden silmektir. Böylece aboneliğiniz yenilenmez fakat siz ödemesini yaptığınız süre bitene kadar sistemi kullanabilirsiniz.

Kolay İK ne kadar güvenli?

Kolay İK'da birinci önceliğimiz veri güvenliği. Kendi şirketimizin de tüm verilerini tuttuğumuz Kolay İK’da, sistemle kullanıcıları arasındaki tüm veriler banka standartlarında SSL sertifikaları ile şifrelenir. Verileriniz Microsoft'un tüm ürünleri ile beraber ISO, CSA/CCM, IRS 1075 vb. sertifikalarına sahip sunucularında saklanır ve düzenli olarak her 6 saatte bir 3 farklı bölgede yer alan sunuculara yedeklenir.

Kolay İK bilgilerimi paylaşıyor mu?

Firmanıza ve çalışanlarına ait veriler kesinlikle herhangi bir kurum ya da şirketle paylaşılmıyor. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında düzenlediğimiz sözleşmelerimize ve gizlilik politikamıza aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz:

Gizlilik Politikası

Kullanıcı Sözleşmesi