Tüm İK operasyonlarını tek uygulamadan yönetin, takip edin, arşivleyin

Personel Yönetim uygulaması ile özlük, izin, harcama, mesai, zimmet, eğitim ve çok daha fazlasını tek uygulamadan yönetin. İK operasyonlarınızdaki iş yükünüzü %76’ya kadar azaltın hata payını ve zaman kaybını minumuma indirin.

Global standartlarda veri güvenliği
Sıfır kurulum ve eğitim masrafı
Kullanımı kolay arayüz ve mobil uygulama
Alanında uzman müşteri destek ekibi 
Ad,Soyad
E-posta
Telefon
Şirket Adı
Unvan
Talebiniz alındı. Teşekkürler!
Talebiniz alındı. Teşekkürler!

Bu formu göndererek, gizlilik politikamızı okuduğunuzu, anladığınızı ve kabul ettiğinizi onaylamış olursunuz.

Kolay İK personel yönetim süreçlerinizi nasıl kolaylaştırır? 

İnsan kaynakları operasyonlarınızı şirket akışınıza uygun bir şekilde Kolay İK üzerinde kurgulayın. Yöneticilerden çalışanlara herkes kendi hesaplarından izin, fazla mesai, harcama, avans taleplerinde bulunsun, size sadece kolayca yönetmek kalsın.

Çalışan bilgilerini tek bir yerde toplayın

Kolay İK ile özlük dosyalarınızı tek bir platformda güvenli bir şekilde saklayın. Çalışanın işe giriş anından çıkışına kadar ihtiyacınız olan tüm bilgilere kolaylıkla ulaşın, güncel veriye her an erişin. 

İzin süreçlerini kolayca yönetin

Kolay İK’nın hazır kurgusu sayesinde izin süreçlerini yasal mevzuatlara ve güncel kanunlara göre yönetin. Şirket, şube veya departmana özel onay akışları belirleyin, izin talebi onaylama ve değerlendirme süreçlerinde %84 zaman kazanın.

Bilgilerinizi tek tıkla raporlayın

Kolay İK'da tutulan her veriyi dilediğiniz gibi raporlayın. Çalışanların özlük dosyaları, kalan izin bakiyeleri, fazla mesai, harcama, prim ve avanslarına dair ihtiyacınız olan verileri dahil ederek size özel raporlar hazırlayın, dilediğiniz formatta indirin.

Puantajlarınızı otomatik hesaplatın

Puantaj özelliği ile puantaj cetveli, izin, fazla mesai, vardiya, mola kayıtları ve giriş çıkışlarını otomatik hesaplayın, raporlar oluşturun ve bordro öncesi puantaj takibini kolaylaştırın.

Ek Özellikler

Harcamalar

Harcama, avans, prim ve ikramiye gibi çalışanlara ait tüm ödemeleri tek ekran üzerinden takip edin.Taksi, iş yemeği gibi giderleri tarih, çalışan, durum, tutar, vergi oranı gibi gelişmiş filtrelerle raporlayın.

Eğitimler

Çalışanların ne zaman, kimden, hangi eğitim alacağını, alınan eğitimin geçerlilik süresini görün. Çalışanın tamamlaması gereken ve bitirdiği eğitimleri kolayca takip edin.
iPhone mockup

Zimmet

Çalışanların iş yeri özelinde kullandıkları telefon, bilgisayar, araba ve benzeri zimmetli eşyalarını Kolay İK ile kayıt altında tutun.

Şirket Takvimi

Çalışanları ilgilendiren doğum günü, toplantı, şirket etkinliği, eğitim gibi ne varsa Kolay İK üzerinden oluşturduğunuz ortak takvime ekleyin, hatırlatmalar alın.