Ekip arkadaşlarınıza “iyilik” hediye edin!

Çalışanlarınız stresini yönetsin, daha aktif ve sağlıklı bir yaşam sürsün. İyi yaşamın her alanında ayda 2800’den fazla canlı etkinliğe çok uygun fiyatlarla sınırsız erişin.


Ad,Soyad
E-posta
Şirket Adı
Unvan
Talebiniz alındı. Teşekkürler!
Talebiniz alındı. Teşekkürler!

Bu formu göndererek, gizlilik politikamızı okuduğunuzu, anladığınızı ve kabul ettiğinizi onaylamış olursunuz.

Tüm İK verileriniz tek platformda!

Peopleoma, tüm İK verilerini tek platformdan takip etmenizi ve bu verileri uzmanlar tarafından size özel hazırlanmış dashboardlar ile görüntüleyerek, analiz etmenizi sağlar.

DEMO TALEP EDİN

Studio Plus’ta neler var!

İyi yaşam denince akla gelen tüm konular, Studio’da!

Mindfulness, kişisel gelişim koçluk, psikoloji, meditasyon, nefes, yoga, fitness, beslenme, güzellik ve bakım, hobiler, aile ve çocuk, astroloji ve günlük tutma… Çalışanlarınız iyi yaşama dair her şeyi tek bir platformda bulabilir, tek bir üyelikle tüm etkinliklere sınırsız katılabilir.

Canlı ve interaktif dersler

Studio’daki her ders canlı ve interaktiftir. Böylece çalışanlarınız, canlı bir iyi yaşam topluluğunun parçası olur, grup motivasonu ile hedeflerine kolay ulaşır. Kaçırdıkları dersleri ise 1 hafta boyunca kayıttan izler, her an her yerden derslere ulaşarak iyi yaşamı alışkanlık haline getirirler.

Kişiselleştirilmiş deneyim

Uyuyamıyorum, stresimi yönetemiyorum, sağlıklı beslenemiyorum… Ekip arkadaşlarınızın bireysel olarak daha iyi hissetmek istediği alan ne ise Studio kendisine bu alanlarda özel ders önerileri hazırlar. Ona özel hatırlatmalar ve öneriler ile sağlıklı alışkanlıklar kazanması kolaylaşır.

Şirketinize özel programlar

Studio kurumsal kimliğiniz ve size özel içeriklerle konfigüre edilir. Böylece iyi yaşam, iç iletişiminizin doğal bir parçası olur. Dilerseniz Studio ekibi size özel iyi yaşam webinarları, dersler, diyetisyen yahut psikolog destekleri de planlar. Hatta çalışanlarınızın motivasyonu için challenge ve ödüllü oyunlar kurgulanır, iyi yaşam oyunlaştırılır!

Hızlı, güvenli ve kolay

Aboneliğinizi herhangi bir entegrasyon ya da teknik çalışmaya gerek olmadan başlatabilir, aynı gün ekiplerinize duyurabilirsiniz. Dilerseniz kredi kartı ile bile ödemelerinizi tamamlayabilirsiniz.
Üstelik Studio sizden hiçbir çalışan datası almaz, yani KVKK ve GDPR için güvendesiniz.

Şimdi ücretsiz demoya katılın

Müsait olduğunuz zamanı belirleyin, uzmanlarımız sizi arasın.


Ad,Soyad
E-posta
Şirket Adı
Unvan
Talebiniz alındı. Teşekkürler!
Talebiniz alındı. Teşekkürler!

Bu formu göndererek, gizlilik politikamızı okuduğunuzu, anladığınızı ve kabul ettiğinizi onaylamış olursunuz.