tr
Lütfen bir dil seçin

SUWEN

Kolay İK’nın bize sağladığı değerler kolay bir uygulama olması, geri bildirim kültürüne çok açık bir yapı ile geliştirmelerin yapılabilmesi ve vardiya yönetimini dijitalleştirebilmemizi sağlaması.

Sektör
Perakende / İç Giyim
Çalışan
500+ Çalışan
Ülke
Türkiye
Uygulamalar
  • Performans
  • Vardiya
  • Personel

“Vardiya yönetimi bizim için tam bir hayat kurtarıcı oldu. Eskiden e-posta ile takip ederken şimdi ise Kolay İK sayesinde resmin bütününü çok sağlıklı bir şekilde görebiliyoruz.”

Selin Yıldam

Selin Yıldam – SUWEN İnsan Kaynakları Müdürü

Kolay İK’yı özellikle perakende sektöründe birkaç firmadan duymuştum. Sistemin kullanıcı dostu olmasının tercihimizde önemli bir rolü olduğunu söyleyebilirim. Tam da adı gibi gerçekten Kolay.

Amacımız, Suwen’in büyümesi ve buna bağlı olarak dijitalleşme sürecinde mümkün olan maksimum veriyi tek bir platformda toplamaktı. Dağınık bölge yapılanmamızda özellikle vardiya modülü çok ilgimizi çekti.

Onboarding sürecinde hiçbir zorluk yaşamadık. Hayatlarını kolaylaştırdığı için gerek merkez gerekse saha çalışanlarımız çok kısa sürede Kolay İK’yı benimsediler. Onboarding sürecinde Kolay İK bize her zaman bir telefon kadar uzaktı. Kullanıcı Memnuniyeti Uzmanımız Kübra Hanım’a teşekkür ederiz.

Biz, Kolay İK’nın sunduğu her modülü kullanma konusunda son derece hevesli bir İK ekibiyiz. Kolay İK öncesinde; izin formunu takip etmek, fazla mesai ve çalışma izinlerini yönetmek oldukça güçtü bizim için. Şu an, izin kimde onayda bekliyor, onaya gelen izin fazla mesai ile mi ilgili, fazla mesai kaynaklı ise hangi fazla çalışma gününe istinaden talep edildi gibi her detayı görüp rapor çekebiliyoruz. Vardiya yönetimi ise tam bir hayat kurtarıcı oldu. Eskiden mail ortamında takip ederken şimdi Kolay İK sayesinde resmin bütününü çok sağlıklı bir şekilde görebiliyoruz.

Kolay İK’nın bize sağladığı değerler kolay bir uygulama olması, geri bildirim kültürüne çok açık bir yapı ile geliştirmelerin yapılabilmesi ve vardiya yönetimini dijitalleştirebilmemizi sağlaması.

Bu zamana kadar kullandığım diğer İK uygulamalarına kıyasla Kolay İK ile çok karmaşık sistemlere ihtiyacımız olmadığını gördük. Kolay İK bize sade, basit düşünen; ama verimli bir çalışma ortamı sundu.

Diğer Kullanıcı Hikayeleri

Hemen kullanmaya başlayın, işinizi geleceğe taşıyın
Dijital Köprü ayrıcalıkları

QNB Finansbank Dijital Köprü Platformu'nun ayrıcalıklarını görmek için tıklayın

Bilgi Alın
15 dakikada Kolay İK'yı tanıyın

Müsait olduğunuz zamanı belirleyin, size Kolay İK uygulamalarını anlatalım

Randevu Oluşturun