tr
Lütfen bir dil seçin

Sportive

Adı gibi kolay kullanımı olan, çalışanlarımıza rahatlıkla aktarabildiğimiz ve verilerimizi hep birlikte takip ettiğimiz bir sistem.

Sektör
Perakende
Çalışan
250+ Çalışan
Ülke
Türkiye
Uygulamalar
  • Vardiya
  • Personel

“Geçiş sürecinde sistem destek ekibi çok aktif olmasına rağmen buna bile bazen ihtiyaç duymadan Kolay İK’yı kullanabildik.”

Ayşegül Atabay

Ayşegül AtabaySportive İnsan Kaynakları ve İdari İşler Müdürü

Adı gibi kolay kullanımı olan, çalışanlarımıza rahatlıkla aktarabildiğimiz ve verilerimizi hep birlikte takip ettiğimiz bir sistem.

Geçiş sürecinde sistem destek ekibi çok aktif olmasına rağmen buna bile bazen ihtiyaç duymadan Kolay İK’yı kullanabildik.

Öncelikle dosyalarda olan ve manuel olarak takip ettiğimiz özlük işlerimizin yasal zorunluluk içeren kısımlarını sisteme aktardık. Bu şekilde her bir çalışan ile aynı veriyi görüp aynı şeye bakıyor olmak, mutabık kalmak İK’nın özlük sürecine şeffaflık sağlıyor. Çalışanların bu ortak alan üzerinden kendi dosyalarına ulaşıyor olması şirkete olan güven duygusunu perçinliyor ki bundan daha önemli başka bir şey olamaz.

Dolayısı ile zamandan da tasarruf ediyoruz çünkü perakende gibi sürekli hareket gören bir sistemde çalışanlar sizinle değil sistemle iletişimde oluyorlar.

Diğer Kullanıcı Hikayeleri

Hemen kullanmaya başlayın, işinizi geleceğe taşıyın
Dijital Köprü ayrıcalıkları

QNB Finansbank Dijital Köprü Platformu'nun ayrıcalıklarını görmek için tıklayın

Bilgi Alın
15 dakikada Kolay İK'yı tanıyın

Müsait olduğunuz zamanı belirleyin, size Kolay İK uygulamalarını anlatalım

Randevu Oluşturun