Neden Kolay İK?

Excel dosyaları veya kağıt kalem ile uğraşmadan, şirket çalışanlarının tüm bilgilerini online olarak saklayabildiğiniz ve istediğiniz an istediğiniz yerden bu bilgilere ulaşıp onları düzenleyebildiğiniz bir platform düşünün. Kulağa güzel gelmiyor mu?

Kolay kullanım

Kolay İK size en az her gün kullandığınız e-postanız ya da sosyal ağlardaki hesaplarınız kadar kullanımı kolay bir arayüz sunar.

Uygun Fiyat

Çalışan kişi sayısına göre büyük, orta ve küçük paketlerimizden şirketinize uygun olanı seçip ister aylık ister yıllık ödeme seçenekleriyle çok uygun fiyatlarla Kolay İK'ya sahip olabilirsiniz.

7/24 destek

Gerek Kolay İK'yı kullanırken, gerek şu an sitemizde gezinirken aklınıza takılan her konu için ister sağ alttaki sohbet uygulamasından, isterseniz telefon veya e-posta ile bize her an ulaşabilirsiniz.

Merkezi veritabanı

Bulut tabanlı sistemimiz sayesinde çalışanların tüm bilgi ve taleplerine bulunduğunuz her yerden ve tüm cihazlarınızdan ulaşabilir talepleri yanıtlayabilir, bilgileri düzenleyip analiz edebiliriniz.

Akıllı Hatırlatmalar

Hatırlatma özelliğimiz sayesinde takvimde yer alan hiçbir tarihi (doğum günleri, izin günleri, şirket etkinlikleri, resmi tatiller vb.) kaçırmayacaksınız.

Kurulum yok

Kolay İK bulut tabanlı bir yazılım olduğu için kurulum süreci yoktur, bilgisayarınızdaki olası problemler ve kazalardan (virüs girmesi, bilgilerin silinmesi, vb.) etkilenmez.


Self-Servis İK

Kolay İK'nın en önemli özelliklerinden biri uygulamada sadece sistemi yönetenlerin değil tüm çalışanların kendilerine ait birer hesabının olmasıdır. Bu sayede çalışanlar kendi hesapları üzerinden izin ve ödeme(harcama, avans, vs) talebinde bulunabilir, şirket takvimini görüntüleyerek çalışma programlarını bu doğrultuda düzenleyebilir.


Bilgileriniz Kolay İK'da Güvende

Bilgilerinizin değerinin farkındayız, bu nedenle verilerinizi saklamak için dünyanın her yerinde güvenliği kanıtlanmış ve devlet dairelerinden bankalara kadar aklınıza gelebilecek her yerde kullanılan 2048-Bit SSL sertifikası kullanıyoruz.

1000 +

Kayıtlı Firma

25000 +

Kayıtlı çalışan

3200

Mutlu İK Profesyoneli

17000 +

Kurtarılmış saat

Bizim İçin Ne Düşünüyorlar?

"9 farklı şirket ve 450'den fazla çalışanın yer aldığı büyük bir aile olarak Kolay İK ile tanıştıktan sonra çalışanlara dair tüm süreçleri kolayca yönetip raporlayabiliyoruz. "

Çisem Özçelik

Ekinci Group - İnsan Kaynakları Uzmanı

"Kolay İK hem kullanılan ve kalan izinlerin takibinde hem de ödeme raporları konusunda gerçekten de işimizi kolaylaştırdı. "

Esra Ergeç

Başaran Otomotiv - İK Müdürü

"Önceden kullandığımız hantal ve karışık programlardan sonra pratik ve kullanışlı bir sisteme denk gelmek ve bunu her platformdan kullanabilmek bizi çok mutlu etti. "

Batuhan Kolaylı

Kolaylı Ekspertiz Hizmetleri - Sigorta Eksperi

"Kolay İK'nın takvim özelliği sayesinde izinleri, tatilleri ve şirket etkinliklerini önceden görüp iş planımızı ona göre yapabiliyoruz. "

Selman Sevinç

Yelken Denizcilik - Genel Müdür

Vakit kaybetmeden kaydolun ücretsiz denemeye başlayın!

ÜCRETSİZ DENE

Fiyatlar

Çalışan sayınıza uygun paketi seçin, Kolay İK'yı hiçbir ek ücret ve fiyatlandırma olmadan kullanmanın keyfini çıkarın.

Küçük Paket

99 ₺ + KDV / Ay
990 ₺ + KDV / Yıl
49 ₺ + KDV / Ay
490 ₺ + KDV / Yıl

1-100 çalışan

Büyük Paket

299 ₺ + KDV / Ay
2990 ₺ + KDV / Yıl
199 ₺ + KDV / Ay
1990 ₺ + KDV / Yıl

250-500 çalışan

Özel Paket

  • Özel Bulut Altyapısı
  • Firmaya Özel Şablonlar
  • Özelleştirilebilir Tasarım
  • Şirket Domaini
  • 7/24 Destek
  • Yeni Özellikler
iletisim@kolayik.com (0212) 951 06 61

Kolay İK'yı ücretsiz deneyin!

Sadece 30 saniyenizi ayırarak kaydınızı gerçekleştirin ve Kolay İK’yı tüm özellikleriyle denemeye başlayın!


ÜCRETSİZ DENE