7 dakika

Performans Değerlendirme 10 soru 10 cevap

Aslında her şey, bireylerin ve organizasyonların performansını ölçmek, doğabilecek problemleri önlemek, çalışanların sistem üzerindeki kontrolünü artırmak ve iş memnuniyetini ön planda tutmak için yapılıyor. Bu anlamda Kolay İK olarak önemi giderek artan performans değerlendirmesiyle ilgili bilgileri sizler için derledik.

Devamı...

3 dakika

2018'e girerken

Kolay İK olarak sayenizde çok güzel bir yıl geçirdik. Aramıza binlerce yeni şirket, on binlerce çalışan katıldı. Ekibimiz 30 kişinin üzerine çıktı. Ofis sayımızı 3'e çıkardık, yurt dışı planlarımızı netleştirdik.

2018 hepimiz için çok daha güzel olacak!

Devamı...

2 dakika

2018 Otomatik Katılım BES

2018 Bireysel Emeklilik Sistemi Otomatik Katılım'a yeniliklerle geldi. Artık KİT’ler, mahalli idareler ve 50 ila 100 çalışanı bulunan şirketler Otomatik Katılım BES'e dahiller. Bu kapsamdaki tüm kurum ve kuruluşlar Ocak 2018 itibarıyla BES'e katılacak. Böylelikle mevcut grupla otomatik BES’e yaklaşık 1,3 milyon çalışan daha dahil olacak.

Devamı...

6 dakika

İnsan kaynakları nedir?

Endüstri 4.0 çağında bile istisnasız tüm şirketlerin en değerli kaynağı; insan. Bazı meslekler ölürken aynı hızda yeni yeteneklere ihtiyaç duyan meslekler doğuyor, kurumlarsa doğru yeteceği bünyesine katmak ve beraber çalışabilmek için birbirlerine ile yarışıyor. Peki, insan her zaman bu kadar değ...

Devamı...

4 dakika

O kadar çok haber birikti ki!

Size gelişmelerden bahsetmeyeli o kadar çok haber birikti ki...

Gelişmeleri özetlediğimiz ve kullanıcılarımıza gönderdiğimiz e-postayı burada da paylaşmak istedik.

Hem Kolay İK'da hem de üründeki gelişmeleri aşağıda sizin için özetledik. Görüşlerinizi ister yorum olarak isterseniz de sağ altta...

Devamı...