2 dakika

Kolay İK - Akbank İşbirliği

Şirket yöneticileri ve insan kaynakları profesyonellerinin zamanını en çok alan işlerden birini daha kolaylaştırdık! Türkiye'nin önde gelen bankalarından Akbank ile yaptığımız iş birliği sayesinde artık maaşlarınızı sadece 3 tıkta ödeyeceksiniz (Biz geçtiğimiz ay 32 kişinin maaşını sadece 130 saniyede ödedik). Hem de ilk 6 ay Akbank'tan size hediye!

Devamı...

1 dakika

2018 Gelir Vergisi Dilimleri

Gelir vergisi için 2018 yılı dilimleri belli oldu. Maliye Bakanlığı (Gelir İdaresi Başkanlığı) tarafından belirlenen yeni oranlar 29.12.2018 Tarihli ve 30285 Sayılı Resmi Gazete’de yayınlanarak 01.01.2018 tarihinden itibaren yürürlüğe girdi.

Devamı...

1 dakika

2018 AGİ ne oldu?

Asgari ücret ile beraber Asgari Geçim İndirimi de yenilendi. Ocak 2018'den itibaren geçerli olacak Asgari Geçim İndirimi bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Devamı...

6 dakika

İnsan kaynakları uzmanı olmak için ne yapılır?

Daha önce "İnsan kaynakları nedir?" diye sorduk, "Artık Herkes Öğrensin: İnsan Kaynakları Çalışanı Ne İş Yapar?" diye isyan ettik ve kararlısın. Bir insan kaynakları çalışanının iş görüşmesi heyecanı karşında!

Devamı...

5 dakika

İşsizlik maaşı nedir? İşsizlik maaşı almanın şartları nelerdir?

İşsizlik maaşı çalışan çalışmayan her vatandaşın hayatında en az bir kez düşündüğü, acaba nasıl alırım diye kendine sorduğu bir konu şüphesiz. İşten çıkarılma durumuyla karşı karşıya olan, istifa etmeyi düşünen ya da bir süre çalışmamayı hayal eden her çalışan işsizlik maaşı nasıl alınır diye araştırma yapıp, eşine dostuna sormuştur.

Devamı...